Головна
Реєстрація
Вхід
Понеділок
21.05.2018
09:53
Вітаю Вас Гость | RSS
Birchen Miracle (web-site for teachers)

Меню сайту

Категорії розділу
Накази, листи, методичні рекомендації [67]
Новини відділу освіти [27]
Новини шкіл громади [17]
Інше [6]
Олімпіади, конкурси, фестивалі та спортивні змагання [30]
Психологічна служба [1]

Наше опитування
Поставте оцінку для сайту
1. Високий рівень
2. Достатній рівень
3. Середній рівень
4. Початковий рівень
Всього відповідей: 72

Міні-чат

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Новини відділу освіти Берездівської сільської ради 
Головна » Статті » Новини відділу [ Додати статтю ]

У розділі матеріалів: 148
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 14 15 »

БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

 

Н А К А З

 

28.04.2017                                                                            №19/2017– н/од

 

Про порядок організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Берездівської сільської ради

 

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації №224-од від 28.04.2017 р. «Про порядок організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11 (12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності Хмельницької області», з метою створення належних умов у загальноосвітніх навчальних закладах Берездівської сільської ради, що забезпечать дотримання порядку закінчення 2016/2017 навчального року і проведення державної підсумкової атестації, установленого нормативно-правовими документами, здійснення контролю за виконанням навчальних планів та програм, а також за відповідністю освітнього рівня учнів                        і випускників загальноосвітніх навчальних закладів вимогам Державного стандарту початкової загальної освіти та Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти

Накази, листи, методичні рекомендації | Переглядів: 130 | Додав: berezdiv1 | Дата: 28.04.2017 | Коментарі (0)

БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

 

Н А К А З

 

18.04.2017                                                                            №18/2017– н/од

 

Про підсумки моніторингу

якості знань учнів у 4, 9, 11

класах загальноосвітніх навчальних

закладів Берездівської сільської ради

в 2016-2017 навчальному році

 

Відповідно до Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року, Проекту Концепції «Національної системи моніторингу якості освіти», керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від    27.07.2016 р. № 889 «Деякі питання проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», на виконання пп.5.1, 5.2 рішення колегії Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від 17.01.2017 р. (протокол №1) «Про результати зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів у 2016 році», наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації №40-од від 31.01.2017 р. «Про моніторинг щодо визначення рівня навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів», наказу відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради «Про підготовку та проведення моніторингу якості знань учнів у 4, 9, 11 класах навчальних закладів Берездівської сільської ради» від 20.02.2017 року №05/2017-н/од було проведено моніторинг якості знань серед учнів 4, 9, 11 класів навчальних закладів Берездівської сільської ради з української мови, математики у 4 класах, історії України, математики у 9 класах, української мови, історії України, математики у 11 класах.

Найвищий якісний показник навченості  за результатами моніторингу з історії України у 11 класах показали учні Манятинського НВК (директор Сторожук Р. П.) (середній бал – 5,8). Найнижчий показник за результатами моніторингу з історії України показали учні Берездівського НВК (директор Максимчук О. Г.) (середній бал – 3,8). Разом з тим існує значна розбіжність у оцінках учнів з даного предмету за І семестр та моніторингом якості знань. Найменшу різницю в оцінках допустили учні Мирутинського НВК(директор Гнатенко С. Л.) (-0,3 бали), а найбільшу – учні Горицького НВК(директор Романчук В. Р.)  (-3,5 бали) (додаток 1).

Найвищий якісний показник навченості за результатами моніторингу з української мови у 11 класах показали учні Горицького НВК (директор Романчук В. Р.) (середній бал – 8,5), а найнижчий - показали учні Малоправутинського НВК (директор Чуб З. Є.) (середній бал – 5,0). Разом з тим існує значна розбіжність у оцінках учнів з даного предмету за І семестр та моніторингом якості знань. Відсутня різниця в оцінках в учнів Мирутинського НВК (директор Гнатенко С. Л.), а найбільша – в учнів Берездівського НВК (директор Максимчук О. Г.) (-1,5 бали), Манятинського НВК (директор Сторожук Р. П.) (-1,4 бали) (додаток 2).

Найвищий якісний показник навченості  за результатами моніторингу з математики у 11 класах показали учні Горицького НВК директор           Романчук В. Р.) (середній бал – 6,2). (Найнижчий показник за результатами моніторингу з української мови показали учні Мирутинського НВК (директор Гнатенко С. Л) (середній бал – 3,2). Разом з тим існує значна розбіжність у оцінках учнів з даного предмету за І семестр та моніторингом якості знань. Найменша різниця в оцінках в учнів Горицького НВК (директор Романчук В. Р.) (-0,7 бали),  Малоправутинського НВК (директор Чуб З. Є.) (-0,8 балів), а найбільша – в учнів Мирутинського НВК (директор Гнатенко С. Л ) (-2,8 бали) (додаток 3).

Найвищий показник навченості за результатами моніторингу з математики у 9 класах показали учні Хвощівського НВК (директор Сукач Н. В.) (середній бал – 7,3). Найнижчий якісний показник за результатами моніторингу з математики показали учні Мухарівського НВК (директор   Савчук С. П.) (середній бал – 2,7) Разом з тим існує значна розбіжність у оцінках учнів за І семестр з даного предмету та моніторингом якості знань. Відсутня різниця в оцінках в учнів Хвощівського НВК (директор Сукач Н. В.), а найбільша – в учнів Сьомаківського НВК (директор Сидорчук Т. В.) (-4,6 бали) (додаток 4).

Найвищий показник навченості за результатами моніторингу з історії України у 9 класах показали учні Піддубецького НВК (директор Клюцук В. О.) (середній бал – 7,6). Найнижчий якісний показник за результатами моніторингу з історії України показали учні Манятинського НВК (директор Сторожук Р. П.) (середній бал – 4,0). Разом з тим існує значна розбіжність у оцінках учнів за І семестр з даного предмету та моніторингом якості знань. Найменша різниця в оцінках в учнів Малоправутинського НВК (директор     Чуб З. Є.) (-0,1 бали), а найбільша – в учнів Манятинського НВК (директор Сторожук Р. П.)  (-3,3 бали) (додаток 5).

Найвищий якісний показник навченості за результатами моніторингу з української мови у 4 класах показали учні Дяківського НВК (директор Кондратюк Н. В.), Піддубецького НВК (директор Клюцук В. О.) (середній бал – 7,8) Найнижчий показник за результатами моніторингу з української мови показали учні Горицького НВК (директор Романчук В. Р.) (середній бал – 5,1). Разом з тим існує значна розбіжність у оцінках учнів з даного предмету за І семестр та моніторингом якості знань. Найменша різниця в оцінках в учнів Мухарівського НВК (директор Савчук С. П.), Ставичанського НВК (директор Корсун І. А.) (+0,2 бали), а найбільша – в учнів Горицького НВК (директор Романчук В. Р.) (-2 бали) (додаток 6).

Найвищий якісний показник навченості за результатами моніторингу з математики у 4 класах показали учні Дяківського НВК (директор               Кондратюк Н. В.) (середній бал – 9,5), а найнижчий - показали учні Сьомаківського НВК (директор Сидорчук Т. В.) (середній бал – 3,3). Разом з тим існує значна розбіжність у оцінках учнів з даного предмету за І семестр та моніторингом якості знань. Найменша різниця в оцінках в учнів Берездівського НВК (директор Максимчук О. Г.), Хвощівського НВК (директор Сукач Н. В.) (+0,2 бали), Малоправутинського НВК (директор Чуб З. Є.), Піддубецького НВК (директор Клюцук В. О.) (-0,2 бали), а найбільша – в учнів Сьомаківського НВК (директор Сидорчук Т. В.) (-4,0 бали) (додаток 7).

Накази, листи, методичні рекомендації | Переглядів: 195 | Додав: berezdiv1 | Дата: 18.04.2017 | Коментарі (0)

БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

Н А К А З

17.04.2017                                                                            №17/2017– н/од

Про участь навчальних закладів Берездівської сільської ради у проекті «Впровадження системи проектування особистісного розвитку учня «Універсал-онлайн»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №580 від 06.07.2007 р., з метою підвищення всебічного конструктивного особистісного розвитку учнів в навчальних закладах Берездівської сільської ради

НАКАЗУЮ:

1. Провести 25-28 квітня 2017 р. семінар «Використання можливостей діагностико-проектуючого комплексу «Універсал-онлайн» у Берездівському, Горицькому, Малоправутинському, Мирутинському НВК

2. Керівникам  Берездівського, Горицького, Малоправутинського, Мирутинського НВК:

2.1. Здійснити  організаційні заходи по підготовці та проведенню семінару «Використання можливостей діагностико-проектуючого комплексу «Універсал-онлайн».

2.2. Забезпечити виконання проекту «Впровадження системи проектування особистісного розвитку учня «Універсал-онлайн» (додаток 1).

Накази, листи, методичні рекомендації | Переглядів: 140 | Додав: berezdiv1 | Дата: 17.04.2017 | Коментарі (0)

БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

Н А К А З

10.04.2017                                       Берездів                               №14/2017-н/од      

Про організацію та проведення триденних навчально-польових зборів з юнаками 11-х класів навчальних закладів Берездівської сільської ради

На підставі статей 6, 27, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 8, 9, 10 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2000 року № 1770 “Про затвердження положень про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей”, відповідно до розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 30 вересня 2016 року № 417/2016-р “Про організацію у 2016/2017 навчальному році допризовної підготовки та підготовки призовників з військово-технічних спеціальностей”, наказу відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради «Про організацію у 2016-2017 навчальному році допризовної підготовки призовників» №51/2016-р від 30.12.2016 р., з метою поліпшення організації та якості проведення підготовки юнаків до військової  служби,

 

Накази, листи, методичні рекомендації | Переглядів: 108 | Додав: berezdiv1 | Дата: 10.04.2017 | Коментарі (0)

БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

Н А К А З

03.04.2017                                        Берездів                               №11/2017-н/од      

Про участь закладів освіти Берездівської сільської ради у Всеукраїнському спортивно-масовому заході серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

Відповідно до Положення про проведення обласного спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», з метою виховання дітей на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування здорового способу життя,

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам навчальних закладів:

1.1 Забезпечити проведення І етапу заходу у навчальних закладах з 04 квітня по 28 квітня 2017 р.

1.2 Результати та заявку на ІІ етап заходу подати у відділ до 03.05.2017 р.

2. ІІ етап заходу провести 10.05.2016 р. на базі Великоправутинського НВК (початок о 10:00).

3. Директору Великоправутинського НВК забезпечити підготовку та умови для проведення заходу згідно Положення про проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя».

4. Методисту відділу  Опанасюку С. В. забезпечити проведення ІІ етапу заходу та підготовку команди до участі у ІІІ (обласному) етапі заходу.

5. Відповідальність за виконання наказу покласти на методиста відділу Опанасюка С. В.

6. Контроль  за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник  відділу                                                               В. М. Мосіюк

Накази, листи, методичні рекомендації | Переглядів: 68 | Додав: berezdiv1 | Дата: 03.04.2017 | Коментарі (0)

БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

24.03.2017                               Берездів                                          № 11/2017-р

Про проведення тижня благоустрою територій населених пунктів Берездівської сільської ради

На підставі розпоряджень голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 16 березня 2017 року №185/20107-р «Про проведення в області щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», голови районної державної адміністрації від 20 березня 2017року №134/2017-р «Про проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів» ккеруючись ст..42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Організувати та провести на території Берездівської сільської ради з 27 березня по 02 квітня поточного року тиждень благоустрою населених пунктів.

2. Навчальним закладам та закладам культури спільно із старостами сільської ради вжити заходів щодо:

2.1 Висадження молодих дерев, кущів, квітників на території парків, у межах смуг вулиць і доріг за участю громад сіл та учнівської молоді.

2.2 Проведення заліснення територій у межах прибережних захисних смуг, крутих схилів та ярів.

2.3 Благоустрою кладовищ у селах, упорядкування братських могил та місць почесних поховань.

2.4 Ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих сміттєзвалищ відходів, стихійних смітників у межах смуг вулиць та доріг населених пунктів, зонах відпочинку, на берегах водойм, річок, струмків.

2.5 Облаштування та впорядкування відповідно до санітарних та екологічних норм полігонів та сміттєзвалищ твердих побутових відходів.

3. Керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, закладів охорони здоров`я, освіти, культури, торгівлі провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за ними територій.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників сільського голови та старост сільської ради відповідно до розподілу обов`язків.

Сільський голова                                                                                          В.В.Васьківський

Накази, листи, методичні рекомендації | Переглядів: 121 | Додав: berezdiv1 | Дата: 28.03.2017 | Коментарі (0)

БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

 

Н А К А З

20.03.2017              Берездів                               №10/2017-н/од      

Про проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.11.2016 № 1363 "Про проведення у 2016/2017 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")", Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру "Сокіл" ("Джура"), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.06.2012 № 687 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.07.2012 за № 1094/21406, наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації "Про затвердження рішення колегії Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 22.11.2016" від 23.11.2016 № 509-од, на виконання наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 30.01.2017 № 36-од "Про заходи щодо організації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")", з метою забезпечення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій та подальшого запровадження гри в навчальних закладах, як системної форми позакласної роботи з військово-патріотичного виховання,

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам навчальних закладів забезпечити формування та підготовку роїв для участі у І етапі гри, що відбудеться на базі Малоправутинського НВК 17 травня 2017 року (початок о 10:00), відповідно до Положення про дитячо–юнацьку військово–патріотичну гру "Сокіл" ("Джура"), затвердженого наказом МОН України від 13.06.2013 № 697 (зі змінами) та зареєстрованого Міністерством юстиції України від 03.07.2012 за № 094/21406.

Накази, листи, методичні рекомендації | Переглядів: 117 | Додав: berezdiv1 | Дата: 20.03.2017 | Коментарі (0)

17.03.2017 р.  на базі Мирутинського НВК  була проведена конференція  на тему "Початок Української революції та створення Української Центральної Ради", у якій взяло участь 35 учасників з 11 шкіл Берездівської сільської ради та  методист відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради   Опанасюк Сергій Вікторович.

Новини відділу освіти | Переглядів: 106 | Додав: berezdiv1 | Дата: 20.03.2017 | Коментарі (0)

БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

 

Н А К А З

 

20.03.2017                   Берездів                          №09/2017-н/од      

Про участь закладів освіти Берездівської сільської ради у обласному фізкультурно-патріотичному фестивалі школярів «Козацький гарт-2017»

Відповідно до Регламенту про проведення обласного фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт-2017», з метою формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів,

НАКАЗУЮ

1. Керівникам навчальних закладів забезпечити формування та підготовку команд для участі у ІІ турі фестивалю, що відбудеться на базі Манятинського НВК 28 квітня 2017 року (початок о 10:00), відповідно до Регламенту проведення обласного фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт-2017».

2. Директору Манятинського НВК забезпечити підготовку спортивних майданчиків та інвентарю для фестивалю відповідно до Регламенту проведення обласного фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт-2017».

3.Методисту відділу  Опанасюку С. В. забезпечити підготовку команди-переможця до участі у зональному турі фестивалю, що відбудуться 04 травня 2017 року.

4. Відповідальність за виконання наказу покласти на методиста відділу Опанасюка С. В.

5. Контроль  за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник  відділу                                                        В. М. Мосіюк

Накази, листи, методичні рекомендації | Переглядів: 78 | Додав: berezdiv1 | Дата: 20.03.2017 | Коментарі (0)


Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz

  • Copyright MyCorp © 2018
    Безкоштовний хостинг uCoz