Головна
Реєстрація
Вхід
Середа
21.03.2018
16:05
Вітаю Вас Гость | RSS
Birchen Miracle (web-site for teachers)

Меню сайту

Категорії розділу
Накази, листи, методичні рекомендації [67]
Новини відділу освіти [27]
Новини шкіл громади [17]
Інше [6]
Олімпіади, конкурси, фестивалі та спортивні змагання [30]
Психологічна служба [1]

Наше опитування
Поставте оцінку для сайту
1. Високий рівень
2. Достатній рівень
3. Середній рівень
4. Початковий рівень
Всього відповідей: 72

Міні-чат

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Новини відділу освіти Берездівської сільської ради 
Головна » Статті » Новини відділу » Накази, листи, методичні рекомендації [ Додати статтю ]

Про результати моніторингу якості знань учнів у 3, 7, 8, 10 класах загальноосвітніх навчальних закладів Берездівської сільської ради

БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

Н А К А З

30.05.2016                                                                            №27/2016 – н/од

Про результати моніторингу

якості знань учнів у 3, 7, 8, 10

класах загальноосвітніх навчальних

закладів Берездівської сільської ради

в 2015-2016 навчальному році

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки України Хмельницької обласної державної адміністрації «Про зовнішній моніторинг якості знань учнів у випускних класах» від 25.02.2016 року №89-од та наказу відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради «Про проведення моніторингу якості знань учнів 3, 7, 8, 10 класів навчальних закладів Берездівської сільської ради» від 18.04.2016 року №19/2016 - н/од було проведено моніторинг якості знань серед учнів 3, 7, 8, 10 класів навчальних закладів Берездівської сільської ради з української мови, математики у 3 класах, історії України, англійської мови у 7 класах, української мови, математики у 8 класах, української мови, історії України у 10 класах.

Найвищий якісний показник навченості за результатами моніторингу з української мови у 3 класах показали учні Піддубецького НВК (середній бал – 9,5). Найнижчий показник за результатами моніторингу з української мови показали учні Горицького НВК (середній бал – 5,7), Сьомаківського НВК (середній бал – 5,8). Разом з тим існує значна розбіжність у оцінках учнів з даного предмету за І семестр та моніторингом якості знань. Відсутня різниця в оцінках в учнів Сьомаківського НВК, Ставичанського НВК, а найбільша – в учнів Горицького НВК (-2,1 бали), Піддубецького НВК (+1,5 бали).

Найвищий якісний показник навченості  за результатами моніторингу з математики у 3 класах показали учні Дяківського НВК (середній бал – 9,2). Найнижчий показник за результатами моніторингу з математики показали учні Мухарівського НВК (середній бал – 4,0). Разом з тим існує значна розбіжність у оцінках учнів з даного предмету за І семестр та моніторингом якості знань. Відсутня різниця в оцінках в учнів Ставичанського НВК, а найбільша – в учнів Мухарівського НВК (-3,3 бали).

Найвищий якісний показник навченості  за результатами моніторингу з історії України у 7 класах показали учні Горицького НВК, Піддубецького НВК, Хвощівського НВК (середній бал – 5,8). Найнижчий показник за результатами моніторингу з історії України показали учні Сьомаківського НВК (середній бал – 2,7), Берездівського НВК (середній бал – 4,4). Разом з тим існує значна розбіжність у оцінках учнів з даного предмету за І семестр та моніторингом якості знань. Найменшу різницю в оцінках допустили учні Мирутинського НВК (-1,6 бала), а найбільшу – учні Дяківського НВК, Піддубецького НВК (-3,2 бали), Берездівського НВК, Манятинського НВК (-3,1 бали).  

Найвищий показник навченості  за результатами моніторингу з іноземної мови (німецька) у 7 класах показали учні Хвощівського НВК (середній бал – 8,2). Найнижчий  показник за результатами моніторингу з іноземної мови (німецька) показали учні Сьомаківського НВК (середній бал – 4). Разом з тим існує значна розбіжність у оцінках учнів за І семестр з даного предмету та моніторингом якості знань. Відсутня різниця в оцінках учнів Мирутинського НВК, Мухарівського НВК з англійської мови, а найбільша – в учнів Ставичанського НВК з англійської мови (-3,3 бали).

Найвищий показник навченості за результатами моніторингу з української мови у 8 класах показали учні Малоправутинського НВК (середній бал – 7,8), Хвощівського НВК, Піддубецького НВК (середній бал – 7,7). Найнижчий якісний показник за результатами моніторингу з української мови показали учні Ставичанського НВК (середній бал – 4,0). Разом з тим існує значна розбіжність у оцінках учнів за І семестр з даного предмету та моніторингом якості знань. Відсутня різниця в оцінках в учнів Мирутинського НВК, Ставичанського НВК, а найбільша – в учнів Великоправутинського НВК (-2,0 бали).

Найвищий показник навченості за результатами моніторингу з математики у 8 класах показали учні Великоправутинського НВК (середній бал – 5,9). Найнижчий якісний показник за результатами моніторингу з математики показали учні Берездівського НВК (середній бал – 3,5), Горицького НВК, Сьомаківського НВК (середній бал – 3,6). Разом з тим існує значна розбіжність у оцінках учнів за І семестр з даного предмету та моніторингом якості знань. Відсутня різниця в оцінках в учнів Ставичанського НВК, а найбільша – в учнів Берездівського НВК (-3,3 бали).

Найвищий якісний показник навченості  за результатами моніторингу з української мови у 10 класах показали учні Берездівського НВК (середній бал – 7,1). Найнижчий показник за результатами моніторингу з української мови показали учні Мирутинського НВК (середній бал – 4,8). Разом з тим існує значна розбіжність у оцінках учнів з даного предмету за І семестр та моніторингом якості знань. Відсутня різниця в оцінках в учнів Берездівського НВК, а найбільша – в учнів Горицького НВК (-2,6 бали).

Найвищий якісний показник навченості  за результатами моніторингу з історії України у 10 класах показали учні Манятинського НВК (середній бал – 7,3). Найнижчий показник за результатами моніторингу з історії України показали учні Горицького НВК, Берездівського НВК, Малоправутинського НВК (середній бал – 6,1). Разом з тим існує значна розбіжність у оцінках учнів з даного предмету за І семестр та моніторингом якості знань. Найменшу різницю в оцінках допустили учні Мирутинського НВК (+0,2 балів), а найбільшу – учні Горицького НВК (-3,0 бали). 

На основі зазначеного, 

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Методистам відділу:

 

1.1. Підготувати методичні рекомендації  для вчителів, щодо покращення якості знань учнів;

 

1.2. Розглянути питання якості викладання навчальних предметів та об’єктивності оцінювання на секційних заняттях в серпні 2016 р.

 

1.3. Провести відкриті уроки та семінари вчителям-предметникам з усіх предметів інваріантної складової (за окремим планом).

 

1.4. Провести тренінги з питання дотримання  критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів.

 

2.Керівникам навчальних закладів:

 

2.1. Розглянути результати моніторингу на педрадах та спланувати заходи, спрямовані на підвищення якості навчання учнів навчальних закладів.

 

2.2. Зосередити увагу на індивідуалізації та диференціації навчального процесу щодо роботи з учнями достатнього рівня.

 

2.3. Посилити контроль за проведенням навчальних занять, дотриманням вимог щодо викладання предмету, критеріїв оцінювання.

 

2.4. Здійснювати моніторингові відстеження якості знань учнів протягом навчального року, проводити відповідну корекційну роботу з учнями під час навчального процесу.

 

    2.5. Забезпечити мотиваційний аспект викладання навчального матеріалу.

 

   2.6. Вивчити  у 2016/2017 н.р.  стан  викладання української мови та літератури, математики, історії України, іноземної мови.

 

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу                                                      В.М. Мосіюк 

З повною версією матеріалу можна ознайомитись за цим гіперпосиланням.

 

Категорія: Накази, листи, методичні рекомендації | Додав: berezdiv4052 (30.05.2016)
Переглядів: 145 | Теги: накази та листи відділу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz

  • Copyright MyCorp © 2018
    Безкоштовний хостинг uCoz