БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ
Н А К А З
10.10.2016 Берездів №44/2016-н/од
Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році
Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056 та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19 серпня 2016 року №1006«Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 15.09.2016 року №403-од «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», наказу відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА №86/од від 03.10.2016 року,
НАКАЗУЮ
- Внести зміни до додатків 1, 2 наказу №42/2016-н/од від 29.09.2016 року «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році»
- Відповідальність за виконання наказу покласти на методиста відділу Опанасюка С. В.
- Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Начальник відділу В. М. Мосіюк
Додаток 1
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради
10.10.2016 № 44
ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ
ОЛІМПІАД У 2016/2017 н.р.
Предмет
|
Дата
|
Клас
|
Місце проведення
|
Географія
|
12.11.2016
|
8-11
|
Ганнопільський НВК
|
Технології
|
12.11.2016
|
8-11
|
Ганнопільський (дівчата),Улашанівський НВК (юнаки)
|
Математика
|
13.11.2016
|
6-11
|
Крупецький НВК
|
Фізика
|
19.11.2016
|
7-11
|
Іноземна мова
|
20.11.2016
|
8-11
|
Історія
|
26.11.2016
|
8-11
|
Астрономія
|
27.11..2016
|
10-11
|
Укр. мова і література
|
27.11..2016
|
7-11
|
Хімія
|
03.12.2016.
|
7-11
|
Біологія
|
04.12 2016
|
8-11
|
Берездівський НВК
|
Інформатика
|
10.12.2016.
|
8-11
|
Мови і літератури нацменшин
|
11.12.2016.
|
9-11
|
Економіка
|
17.12 2016
|
9-11
|
Крупецький НВК
|
Правознавство
|
17.12.2016.
|
9-11
|
Екологія
|
18.12.2016
|
10-11
|
Берездівський НВК
|
Інформ. технології.
|
18.12.2016
|
8-11
|
Начальник відділу В. М. Мосіюк
Додаток 2
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради
10.10.2016 № 44
Склад оргкомітету
ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
Голова – Бойчак Д.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації(за згодою);
Гримач С В., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації;
Зубова Ж.О., завідувач районного методичного кабінету (за згодою)
Мосіюк В.М.. начальник відділу освіти, молоді та туризму Берездівської сільської ради
Власюк В.М.,заступник голови Ганнопільської сільської ради (за згодою).
Склад журі
ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
Українська мова і література
Голова –Піголь Л.Т методист української мови і літератури райметодкабінету(за згодою)
Кусок Т.М вчитель української мови і літератури Цвітоського навчально-виховного об’єднання(за згодою)
Рибіцька Т.В., вчитель української мови і літератури Крупецького навчально-виховного комплексу(за згодою)
Цехместрук К.А.., вчитель української мови і літератури Киликиївського навчально-виховного комплексу ( за згодою)
Стецюк В.С., методист відділу освіти, молоді та туризму Берездівської сільської ради Географія
Голова – Фелонюк Т.В., методист географії райметодкабінету(за згодою)
Сімчук Т.Р., вчитель географії Старокривинського навчально-виховного комплексу (за згодою)
Галай В.Л. вчитель географії Горицького навчально-виховного комплексу
Самчук Л.А вчитель географії Ганнопільського навчально-виховного комплексу ( за згодою)
Англійська мова
Голова – Пшевлодська О.А., методист іноземної мови райметодкабінету(за згодою)
Тарасюк Т.А., вчитель англійської мови Крупецького навчально-виховного комплексу(за згодою)
Савчук Л.В.., вчитель англійської мови Ганнопільського навчально-виховного комплексу (за згодою)
Шурхно Н.Ф. вчитель англійської мови Дяківського навчально-виховного комплексу
Німецька мова
Голова – Пшевлодська О.А., методист іноземної мови райметодкабінету (за згодою)
Нуждак В.О., вчитель німецької мови Великоскнитського навчально-виховного комплексу (за згодою)
Люстерник О.І., вчитель німецької мови Губелецького навчально-виховного комплексу
Нестерук М.С. вчитель іноземної мови Великоправутинського навчально-виховного комплексу (за згодою)
Математика
Голова – Міхальська О.М., вчитель математики Цвітоського навчально-виховного об’єднання(за згодою)
Сукач Г.М., вчитель математики Улашанівського навчально-виховного комплексу (за згодою)
Борейко Г.М.., вчитель математики Великоскнитського навчально-виховного комплексу (за згодою)
Подолець Г.М.. вчитель математики Горицького навчально-виховного комплексу
Хімія
Голова – Ковальчук А.М.,голова М.О. вчителів хімії (за згодою).
Зайчук К.С., вчитель хімії Мирутинського навчально-виховного комплексу
Палій Ж.О., вчитель хімії Цвітоського навчально-виховного об’єднання(за згодою)
Годованюк Л.Г., вчитель хімії Хоняківського навчально-виховного комплексу (за згодою)
Історія
Голова – Фелонюк Т.В., методист суспільних дисциплін райметодкабінету (за згодою)
Каленюк І.А.,вчитель історії Клепачівського навчально-виховного комплексу ( за згодою)
Бойчун О.П., вчитель історії Цвітоського навчально-виховного об’єднання(за згодою)
Опанасюк С.В. методист відділу освіти, молоді та туризму Берездівської сільської ради
Правознавство
Голова – Фелонюк Т.В., методист суспільних дисциплін райметодкабінету(за згодою)
Туринський М.А., вчитель правознавства Миньковецького навчально-виховного комплексу(за згодою)
Власюк М.В., вчитель правознавства Ганнопільського навчально-виховного комплексу ( за згодою)
Нікітчук А.І., вчитель правознавства Мирутинського навчально-виховного комплексу
Астрономія
Голова – Денисюк Л.О., вчитель астрономії Улашанівського навчально-виховного комплексу(за згодою)
Іванець Л.В., вчитель фізики Миньковецького навчально-виховного комплексу
Романюк Л.Д., вчитель астрономії Хоняківського навчально-виховного комплексу ( за згодою)
Чуб З.Є., вчитель фізики Малоправутинського навчально-виховного комплексу
Інформатика
Голова –Токарський А.Б., методист інформатики райметодкабінету(за згодою)
Лясоцький С.В., вчитель інформатики Улашанівського навчально-виховного комплексу(за згодою)
Власюк С.О., вчитель інформатики Берездівського навчально-виховного комплексу
Блага А.Ф., вчитель інформатики Ганнопільського навчально-виховного комплексу ( за згодою)
Біологія
Голова – Ковальчук А.М., голова МО вчителів біології Іванівського навчально-виховного комплексу (за згодою)
Дмитришина Н.П., вчитель біології Крупецького навчально-виховного комплексу (за згодою)
Борей З.Г., вчитель біології Киликиївського навчально-виховного комплексу ( за згодою)
Роюк Р.А., вчитель біології Великоправутинського навчально-виховного комплексу
Екологія
Голова – Ковальчук А.М.,голова М.О. вчителів біології (за згодою)
Друзькіна О.В., вчитель екології Мирутинського навчально-виховного комплексу
Дядюк М.М., вчитель екології Малоскнитського навчально-виховного комплексу ( за згодою)
Фізика
Голова – Денисюк Л.О., вчитель фізики Улашанівського навчально-виховного комплексу (за згодою)
Тимчук Л.О., вчитель фізики Цвітоського навчально-виховного об’єднання(за згодою)
Чуб З.Є., вчитель фізики Малоправутинського навчально-виховного комплексу
Романюк Л.Д., вчитель фізики Хоняківського навчально-виховного комплексу ( за згодою)
Економіка
Голова – Фелонюк Т.В., методист суспільних дисциплін райметодкабінету(за згодою)
Сімчук Т.Р., вчитель економіки Старокривинського навчально-виховного комплексу(за згодою)
Кирилюк В.Д., вчитель економіки (Малоскнитського навчально-виховного комплексу ( за згодою)
Друзькіна О.В., вчитель економіки Мирутинського навчально-виховного комплексу
Трудове навчання (юнаки)
Голова – Ткачук В.І., методист райметодкабінету(за згодою)
Лясоцький С.В., вчитель трудового навчання Улашанівського навчально-виховного комплексу(за згодою)
Гаєвський В.Л., вчитель трудового навчання Малоправутинськогго навчально-виховного комплексу
Коробчук І.М., вчитель трудового навчання Ганнопільського навчально-виховного комплексу ( за згодою)
Трудове навчання (дівчата)
Голова – Ткачук В.І., методист райметодкабінету(за згодою)
Гарбарук С.В., вчитель трудового навчання Крупецького навчально-виховного комплексу(за згодою)
Рагалевич Т.П., вчитель трудового навчання Берездівського навчально-виховного комплексу
Форсюк Н.І., вчитель трудового навчання Ганнопільського навчально-виховного комплексу ( за згодою)
Мови і літератури національних меншин
Голова – Рудик С.П., методист райметодкабінету(за згодою)
Мосіюк С.В., вчитель зарубіжної літератури Берездівського навчально-виховного комплексу
Рибіцька Е.І., вчитель російської мови Берездівського навчально-виховного комплексу
Начальник відділу В. М. Мосіюк
|