Головна
Реєстрація
Вхід
Неділя
20.08.2017
14:37
Вітаю Вас Гость | RSS
Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради Славутського району Хмельницької області

Меню сайту

Категорії розділу
Накази, листи, методичні рекомендації [67]
Новини відділу освіти [27]
Новини шкіл громади [17]
Інше [6]
Олімпіади, конкурси, фестивалі та спортивні змагання [30]
Психологічна служба [1]

Міні-чат

Наше опитування
Поставте оцінку для сайту
1. Високий рівень
2. Достатній рівень
3. Середній рівень
4. Початковий рівень
Всього відповідей: 72

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Новини відділу освіти Берездівської сільської ради 
Головна » Статті » Новини відділу » Накази, листи, методичні рекомендації [ Додати статтю ]

Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

Н А К А З

29.09.2016                                        Берездів                               №42/2016-н/од      

Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056 та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19 серпня 2016 року №1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 15.09.2016 року №403-од «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році»,

НАКАЗУЮ

1. Забезпечити проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році (далі – Всеукраїнські учнівські олімпіади) у визначені строки:

І етап  (шкільні олімпіади) – жовтень 2016 року;

ІІ етап (районні олімпіади) – листопад-грудень 2016 року (Додатки 1-2), (інформацію щодо місця проведення буде подано додатково).

2. Встановити, що:

2.1. У шкільних олімпіадах беруть участь усі бажаючі учні. У районних олімпіадах беруть участь учні-переможці І етапу олімпіад.

2.2. ІІ етап олімпіад буде проводиться спільно для усіх переможців шкільних олімпіад з Берездівської сільської ради, Ганнопільської сільської ради, Славутського району.

2.3. У ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів візьмуть участь учні загальноосвітніх навчальних закладів, які стануть переможцями ІІ етапу відповідних олімпіад і будуть включені до складу команди Славутського району.

3. Методистам відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради, директорам загальноосвiтнiх навчальних закладів Берездівської сільської ради:

3.1. Олімпіади провести:

- шкільні – за текстами і завданнями, підготовленими предметно-методичними комісіями, склад яких затверджується директором школи;

         - районніза завданнями Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в Інтернет-режимі.

3.2. Проаналізувати результати І та ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад, вжити заходів щодо поліпшення організаційного, науково-методичного рівня їх проведення.

3.3. Забезпечити участь переможців ІІ етапу від Берездівської сільської ради у складі районної команди у III етапi Всеукраїнських учнiвських олiмпiад з базових навчальних предметів.

3.4. Відрядити переможців ІІ етапу від Берездівської сільської ради у складі районної команди учнів на ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у супроводі керівника команди відповідно до затвердженого графіка їх проведення та представництва.

3.5. Відрядити членів журі на ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад відповідно до графіка їх проведення.

3.6. Здійснити витрати на відрядження команд (або окремих учасників) та їх керівників для участі в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів за рахунок коштів ЗНЗ.

4. Відповідальність за виконання наказу покласти на методиста відділу Опанасюка С. В.

5. Контроль  за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник  відділу                                                               В. М. Мосіюк

 

 

Додаток 1

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради

29.09.201642

 

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ

ОЛІМПІАД У 2016/2017 н.р.

№ за/п

Навчальний предмет

Дата

Класи

1.

Географія

12 листопада

8-11 класи

2.

Трудове навчання

12 листопада

8-11 класи

3.

Математика

13 листопада

6-11 класи

4.

Фізика

19 листопада

7-11 класи

5.

Іноземні мови

20 листопада

8-11 класи

6.

Історія

26 листопада

8-11 класи

7.

Астрономія

27 листопада

10-11 класи

8.

Українська мова і література

27 листопада

7-11 класи

9.

Хімія

3 грудня

7-11 класи

10.

Біологія

4 грудня

8-11 класи

11.

Інформатика

10 грудня

8-11 класи

12.

Мови і літератури національних меншин

11 грудня

9-11 класи

13.

Економіка

17 грудня

9-11 класи

14.

Правознавство

17 грудня

9-11 класи

15.

Екологія

18 грудня

10-11 класи

16.

Інформаційні технології

18 грудня

8-11 класи

 

 

Начальник  відділу                                                               В. М. Мосіюк

 

 

Додаток 2

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради

29.09.201642

 

ГОЛОВИ ТА ЧЛЕНИ ЖУРІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2016/2017 н.р. ВІД БЕРЕЗДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

№ за/п

Навчальний предмет

Голова журі

Члени журі

1.

Географія

Мосіюк В. М., начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради

8 клас: Поварчук Людмила Віталіївна, Берездівський НВК

9 клас: Клюцук Валерій Олександрович, Піддубецький НВК

10 клас: Галай Володимир Петрович, Горицький НВК

11 клас: Кравчук Людмила Володимирівна, Малоправутинський НВК

2.

Трудове навчання

Гаєвський В’ячеслав Леонідович, заступник директора Малоправутинського НВК

8 клас: Рагалевич Тамара Петрівна , Берездівський НВК

9 клас: Павлюк Василь Іванович, Мухарівський НВК

10 клас: Пігольчук Валентин Михайлович, Горицький НВК

11 клас: Хоміч Олександр Андрійович, Берездівський НВК

3.

Математика

Гнатенко Світлана Леонідівна, директор Мирутинського НВК

6 клас: Денисюк Ольга Володимирівна, Малоправутинський НВК

7 клас: Власюк Оксана Миколаївна, Великоправутинський НВК

8 клас: Малишева Юлія Михайлівна, Берездівський НВК

9 клас: Степчин Ніна Іванівна, Піддубецький НВК

10 клас: Подолець Галина Миколаївна, Горицький НВК

11 клас: Гнесь Галина Вікторівна, Берездівський НВК

4.

Фізика

Чуб Зоя Євгенівна, директор Малоправутинського НВК

7 клас: Прокопченко Ванда Едвардівна, Берездівський НВК

8 клас: Поліщук Людмила Петрівна, Сьомаківський НВК

9 клас: Павлюк Василь Іванович, Мухарівський НВК

10 клас: Мазярчук Галина Володимирівна, Горицький НВК

11 клас: Сторожук Роман Петрович, Манятинський НВК

5.

Іноземні мови

Шурхно Наталія Францівна, вчитель англійської мови Дяківського НВК

8 клас: Нестерук Марина Сергіївна, Великоправутинський НВК

9 клас: Ільчук Олена Михайлівна, Берездівський НВК

10 клас: Матвійчук Тетяна Євгенівна, Мирутинський НВК

11 клас: Онищук Лілія Василівна, Малоправутинський НВК

6.

Історія

Опанасюк Сергій Вікторович, методист відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради

8 клас: Монах Валентина Петрівна, Піддубецький НВК

9 клас: Сидорчук Тетяна Володимирівна, Сьомаківський НВК

10 клас: Стецюк Віталій Дмитрович, Манятинський НВК

11 клас: Нікітчук Анатолій Іванович, Мирутинський НВК

7.

Астрономія

Стецюк Валентина Степанівна, методист відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради

10-11 класи: Прокопченко Ванда Едвардівна, Берездівський НВК

8.

Українська мова і література

Стецюк Валентина Степанівна, методист відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради

7 клас: Антонюк Ольга Миколаївна, Мухарівський НВК

8 клас: Гаєвська Лариса Петрівна, Малоправутинський НВК

9 клас: Левчук Галина Степанівна, Мирутинський НВК

10 клас: Туринська Валентина Миколаївна, Берездівський НВК

11 клас: Романчук Віра Ростиславівна, Горицький НВК

9.

Хімія

Зайчук Катерина Олексіївна, вчитель Мирутинського НВК

7 клас: Чорнокрилюк Олена Миколаївна, Берездівський НВК

8 клас: Мельник Аліна Андріївна, Сьомаківський НВК

9 клас: Недашківська Катерина Миколаївна, Хвощівський НВК

10 клас: Пиголь Дмитро Миколайович, Манятинський НВК

11 клас: Данильчук Любов Петрівна, Горицький НВК

10.

Біологія

Опанасюк Сергій Вікторович, методист відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради

8 клас: Дмитрук Раїса Володимирівна, Сьомаківський НВК

9 клас: Роюк Раїса Андріївна, Великоправутинський НВК

10 клас: Савчук Валентина Володимирівна, Манятинський НВК

11 клас: Поліщук Світлана Олександрівна, Берездівський НВК

11.

Інформатика

Опанасюк Сергій Вікторович, методист відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради

8 клас: Власюк Оксана Миколаївна, Великоправутинський НВК

9 клас: Малишева Юлія Михайлівна, Берездівський НВК

10 клас: Семенчук Сергій Олександрович, Мирутинський НВК

11 клас: Власюк Сергій Олександрович, Берездівський НВК

12.

Мови і літератури національних меншин

Мосіюк Світлана Володимирівна, вчитель Берездівського НВК

9-11 класи (польська мова): Рибіцька Емілія Іванівна, Берездівський НВК

9-11 класи (російська мова): Власюк Ганна Володимирівна, Великоправутинський НВК

13.

Економіка

Друзькіна Оксана Василівна, заступник директора Мирутинського НВК

9-11 класи: Прокопченко Ванда Едвардівна, Берездівський НВК

14.

Правознавство

Нікітчук Анатолій Іванович, вчитель Мирутинського НВК

9-11 класи: Гандзюк Марина Миколаївна, Берездівський НВК

15.

Екологія

Опанасюк Сергій Вікторович, методист відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради

10-11 класи: Друзькіна Оксана Василівна, Мирутинський НВК

16.

Інформаційні технології

Опанасюк Сергій Вікторович, методист відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради

8 клас: Власюк Оксана Миколаївна, Великоправутинський НВК

9 клас: Малишева Юлія Михайлівна, Берездівський НВК

10 клас: Семенчук Сергій Олександрович, Мирутинський НВК

11 клас: Власюк Сергій Олександрович, Берездівський НВК

 

Начальник  відділу                                                               В. М. Мосіюк

 

Категорія: Накази, листи, методичні рекомендації | Додав: berezdiv4052 (29.09.2016)
Переглядів: 107 | Теги: накази та листи відділу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright Birchen Miracle © 2006-2016
    Безкоштовний хостинг uCoz