Головна
Реєстрація
Вхід
П`ятниця
28.04.2017
18:57
Вітаю Вас Гость | RSS
Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради Славутського району Хмельницької області

Меню сайту

Категорії розділу
Накази, листи, методичні рекомендації [56]
Новини відділу освіти [26]
Новини шкіл громади [11]
Інше [2]
Олімпіади, конкурси, фестивалі та спортивні змагання [29]
Психологічна служба [1]

Міні-чат

Наше опитування
Поставте оцінку для сайту
1. Високий рівень
2. Достатній рівень
3. Середній рівень
4. Початковий рівень
Всього відповідей: 72

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Новини відділу освіти Берездівської сільської ради 
Головна » Статті » Новини відділу » Накази, листи, методичні рекомендації [ Додати статтю ]

Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Славутського району у 2016-2017 н. р.

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СЛАВУТСЬКОЇ

РДА

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ  ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ БЕРЕЗДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ,КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ГАННОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ                                           

      19.12.2016                                  Славута                    №115 /од                     

Про підсумки проведення 

І етапу Всеукраїнського конкурсу-

захисту  науково-дослідницьких робіт 

учнів-членів Славутського району

 у 2016-2017 навчальному році

На виконання Указу Президента України від 30.09.2010р. №927/2010 "Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді, відповідно до підпункту 2.4.4 пункту 2.4  Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисту науково-дослідницьких робіт, олімпіади з дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом  Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011р., правил проведення І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН в 2016/2017 навчальному році", затверджених наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  Хмельницької облдержадміністрації від 04.11.2015 року №456-од, листа Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 07.11.2016 №2725-41/2016 « Про організацію, строки проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році»,  з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей і молоді, виявлення і підтримка обдарованої молоді примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовки майбутньої наукової зміни 14 грудня було проведено І етап науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН на базі Улашанівського НВК.

У конкурсі-захисті взяли участь учні Славутського району. Команди формувались відповідно до умов проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 н.р., затверджених наказом  відділу освіти, молоді та спорту   від  11.11.2016 р. №102/од.

Конкурс-захист проводився в 9 наукових відділеннях21 секції. На розгляд журі було представлено 45 заявок. Участь в захисті взяло 42 учасника із 22 навчальних закладів  району.

До роботи у складі журі були залучені методисти районного відділу освіти, молоді та спорту та кращі вчителі району.

Серед конкурсних робіт були представлені:

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – 10 учнів;

Відділення мовознавства – 2 учні;

Відділення філософії та суспільствознавства – 3 учні;

Відділення історії – 7 учнів; 

Відділення Наук про Землю – 4 учні;

Відділення математики – 3 учні;

Відділення фізики та астрономії – 3 учні;

Відділення хімії та біології – 6  учнів;

Віділення екології та аграрних наук – 4 учнів.

В конкурсі-захисті взяли участь учні Берездівського, Варварівського, Ганнопільського, Головлівського, Горицького, Губелецького, Клепачівського, Крупецького,  Малоправутинського, Манятинського, Мирутинського, Миньковецького, Мухарівського, Перемишельського, Піддубецького, Полянського, Старокривинського, Сьомаківського, Улашанівського, Хоняківського,  Хоровецького навчально-виховних комплексів та Цвітоського навчально-виховного об’єднання (Максимчук О.Г., Мартинюк Л.Ф., Самчук Л.А., Савенко Н.І., Романчук В.Р., Кирильчук Р.М., Рубін Л.Д., Бережна Т.М., Чуб З.Є., Сторожук Р.П., Мосіюк В.М., Гаврилюк Л.В., Савчук С.П., Лисаківська Л.Д., Клюцук В.О., Росоха С.М., Сімчук Т.Р., Сидорчук Т.В., Комар О.І., Чижун Г.В., Нечай М.А., Тимчук Л.О.).

Разом з тим, не взяли участь представники Великоправутинського, Великоскнитського, Дяківського, Іванівського, Жуківського, Киликиївського навчально-виховних комплексів (Каленюк З.А., Оверчук А.П., Кондратюк Н.В., т.в.о. Власюк Л.М., Тончук В.І., Радченя Л.М.).

За результатами заочного оцінювання, оцінювання навчальних досягнень з базових дисциплін (контрольна робота) та захисту науково-дослідницьких робіт учасників конкурсу-захисту, журі визначило переможців, якими стали 17 учасників.

Журі  І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту зауважили, що деякі роботи, представлені на конкурс, не відповідали вимогам щодо написання та оформлення, мали реферативний характер. У них відсутні самостійні науково-експериментальні дослідження учнів. Рівень знань з базових дисциплін частини учасників виявився недостатнім для проведення наукових досліджень у заявлених галузях науки.

Враховуючи вищесказане

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Затвердити список учасників та переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016-2017 навчальному році (додається).

 

2. Затвердити склад команди, яка направляється для участі у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (додається).

 

3. Оголосити подяку керівникам наукових робіт за активну участь у підготовці школярів до І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

 

4. Оголосити подяку директору Улашанівського навчально-виховного комплексу Комар Олені Іванівні, за створення умов для проведення І етапу захисту.

 

5. Методисту районного методичного кабінету  Пшевлодській О.А.:

 

5.1. Подати 28.12.2016 р. необхідні матеріали учнів-переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України для участі в ІІ етапі.

 

5.2. Посилити організаторську та роз’яснювальну роботу з питань участі учнів навчальних закладів району у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН серед педагогічних та учнівських колективів.

 

5.3. Нагородити дипломами І, ІІ, та ІІІ ступенів переможців та дипломами учасників  І етапу захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

 

6. Керівникам навчальних закладів:

 

6.1. До 10.02.2017 року забезпечити підготовку та участь учнів -  переможців в обласному конкурсі-захисті.

 

7.2. Відповідальність за безпеку переміщення учасників конкурсу-захисту покласти на вчителів, що їх супроводжують.

 

8. Контроль за виконанням  наказу покласти на  завідувача райметодкабінету Зубову Ж.О.

 

 

 

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА

 

 

 

В.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради

Заступник сільського голови Ганнопільської сільської ради

                                Д.В.Бойчак

                                  В.С.Стецюк

                    В.М.Власюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти, молоді

та спорту райдержадміністрації

                                                                                     №  

 

 

Список учасників

І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

у 2016-2017 навчальному році

 

1. Артенюк Анастасія Олександрівна, учениця 11 класу Полянського НВК, тема роботи “Трансформація міфу про Галатею у п’єсі “Пігмаліон” (в порівнянні з романом “Дванадцять, або виховання жінки в умовах, не придатних до життя”)”, секція зарубіжна література;

2. Бойко Олександр Васильович, учень 9 класу Мухарівського НВК, тема роботи “Роль коня в домашньому господарстві”, секція агрономія;

3. Вальчук Дарія Сергіївна, учениця 9 класу Клепачівського НВК, тема роботи “Дослідження впливу способів розмноження картоплі на врожайність”; секція зоологія, ботаніка;

4. Вихівський Євгеній Олександрович, учень 10 класу Цвітоського НВО, тема роботи “Історія кумисолікування на Славутчині в кінці XIX - на початку XX століття”, секція історичне краєзнавство;

5. Власюк Марія Сергіївна, учениця 9 класу Губелецького НВК, тема роботи “Дискурс  євшан-зілля в контексті формування патріотизму та громадянськості старшокласників (на матеріалі творів Т.Шевченка “Тарасова ніч”, “Іван Підкова” та поеми М.Вороного “Євшан-зілля”,)”, секція українська література;

6. Возія Валерія Федорівна, учениця 10 класу Улашанівського НВК, тема роботи “Астероїди. Небезпека чи джерело мінеральних ресурсів?”, секція астрономія та астрофізика;

7. Гаєвський Богдан В’ячеславович, учень 8 класу Малоправутинського НВК, тема роботи “Продукти бджільництва та їх вплив на здоров’я людини”, секція агрономія;

8. Гнатюк Юлія Миколаївна, учениця 11 класу Миньковецького НВК, тема роботи “Місяць – природний чи штучний супутник Землі”, секція астрономія та астрофізика;

9. Данильчук Юлія Вікторівна, учениця 10 класу Берездівського НВК, тема роботи “Алкоголізм в Україні – наскільки це серйозно”, секція соціологія;

10. Демчук Ольга Сергіївна, учениця 10 класу Цвітоського НВО, тема роботи “Патріотичні мотиви творчості поета-земляка І.Рибицького”, секція українська література;

11. Іваненко Тетяна Вікторівна, учениця 9 класу Перемишельського НВК, тема роботи “Моє село, де народилась і живу”, секція історичне краєзнавство;

12. Климчук Катерина Юріївна, учениця 11 класу Старокривинського НВК, тема роботи  “Визначення кислотності грунтів села Старий Кривин”, секція хімія;

13.Кравченко Тетяна Олександрівна, учениця 9 класу Варварівського НВК, тема роботи “Вплив народної ляльки на виховання та розвиток дітей”, секція фольклористика;

14. Крачковська Олена Вадимівна, учениця 9 класу Улашанівського НВК, тема роботи “Стилістичні функції фразеологізмів у поемі “Енеїда” І.П.Котляревського”, секція українська література;

15. Крачковська Олена Вадимівна, учениця 9 класу Улашанівського НВК, тема роботи “Шляхи розв’язування задач на складання рівнянь, систем рівнянь”, секція математика;

16. Ліщук Дарина Олексіївна, учениця 10 класу Цвітоського НВО, тема роботи “Функціональні рівняння та методи їх розв’язання”, секція математика;

17. Маліновська Валерія Володимирівна, учениця 11 класу Мирутинського НВК, тема роботи “Сталінські репресії 30-40-х років ХХ століття на Славутчині”, секція історичне краєзнавство;

18. Маліновська Христина Володимирівна, учениця 8 класу Мирутинського НВК, тема роботи “Вплив характеру людини на її поведінку в екстремальних ситуаціях на основі оповідань Джека Лондона”, секція зарубіжна література;

19. Матвійчук Ольга Сергіївна, учениця 10 класу Хоровецького НВК, тема роботи “Рослини  у звичаях і побуті сучасних українців”, секція фольклористика;

20. Михайлюк Сніжана Іванівна, учениця 9 класу Сьомаківського НВК, тема роботи “Аналіз вмісту харчових добавок у продуктах”, секція валеологія;

21.Михальчук Леся Валеріївна, учениця 11 класу Головлівського НВК, тема роботи “Використання молодіжного сленгу в англійській мові“, секція англійська мова;

22. Мусіюк Юлія Володимирівна, учениця 9 класу Цвітоського НВО, тема роботи “Біотехнологічне виробництво енергії методом культивування дріжджових клітин”, секція загальна біологія;

23. Нечай Світлана Анатоліївна, учениця 11 класу Хоровецького НВК, тема роботи “Застосування математики в хімії ”, секція прикладна математика;

24. Нікітюк Ярослава Вадимівна, учениця 9 класу Головлівського НВК, тема роботи “Тема війни в поезіях останнього сторіччя”, секція українська література;

25. Панасюк Олександр Олександрович, учень 8 класу Горицького НВК, тема роботи “Дослідження історії села Красностав”, секція історичне краєзнавство;

26. Пасічник Яна Олександрівна, учениця 8 класу Берездівського НВК, тема роботи “Дослідження фонетико-графічних, лексико-семантичних та граматичних полонізмів у творчій спадщині Лесі Українки”, секція українська мова;

27. Пивоварчук Марія Віталіївна, учениця 9 класу Хоровецького НВК, тема роботи “Вплив біопрепарату “Байкал ЕМ1У на стан і продуктивність посівів цукрового буряка сорту Уладівський ЧС35”, секція агрономія;

28.Пігольчук Олег Валентинович, учень 11 класу Горицького НВК, тема роботи “Можливості розвитку гранітів України”, секція геологія, геохімія та мінерологія;

29. Попель Валентина Василівна, учениця 9 класу Хоровецького НВК, тема роботи “Патріотичні мотиви в творах поетів-земляків”, секція українська література;

30. Прокопчук Руслана Олександрівна, учениця 9 класу Піддубецького НВК, тема роботи “Технологія пасічникування в сучасних умовах”, секція ветеринарія та зоотехнія;

31. Рабченюк Діана Миколаївна, учениця 10 класу Берездівського НВК, тема роботи “Розробка туристично-екскурсійних маршрутів Хмельниччини”, секція географія та ландшафтознавство;

32. Стецюк Оксана Олександрівна, учениця 10 класу Берездівського НВК, тема роботи “ХАЕС і її радіаційний вплив на довкілля”, секція екологія.

33. Тарасюк Дарина Олегівна, учениця 10 класу Крупецького НВК, тема роботи “Жіночі образи в романі Стендаля “Червоне і чорне”, секція зарубіжна література;

34. Тимчук Олександр Ігорович, учень 11 класу Манятинського НВК, тема роботи “Братня любов Росії до України – погляд крізь віки”, секція історія України;

35. Трохимчук Яків Якович, учень 11 класу Хоровецького НВК, тема роботи “Земельні ресурси Славутського району Хмельницької області”, секція географія та ландшафтознавство;

36. Цибуля Вікторія Миколаївна, учениця 11 класу Ганнопільського НВК, тема роботи  “Трофічні зв’язки попелиць і троянд”, секція зоологія, ботаніка;

37. Чижун Ольга Олександрівна, учениця 11 класу Хоняківського НВК, тема роботи “Вплив тривалості світлового дня на життєдіяльність квіткових рослин”, секція загальна біологія;

38. Черешнева Олександра Олександрівна, учениця 10 класу Крупецького НВК, тема роботи “Волонтерська діяльність – основа побудови та розвитку громадянського суспільства”, секція історія України;

39. Шмагай Оксана Валеріївна, учениця 11 класу Головлівського НВК, тема роботи “Соціально-економічний розвиток міст і сіл Поділля на початку ХХ століття”, секція історичне краєзнавство;

40. Юрчук Богдан Вікторович, учень 10 класу Старокривинського НВК, тема роботи “Коли я стану президентом…”, секція правознавство;

41. Яцюк Анастасія Юріївна, учениця 10 класу Улашанівського НВК, тема роботи “Рекреаційні ресурси Славутського району”, секція охорона довкілля та раціональне природокористування;

42. Яцюк Олена Олександрівна, учениця 11 класу Берездівського НВК, тема роботи “Вплив ЗМІ на поведінку російський вболівальників у Франції під час футбольного чемпіонату Євро-2012”, секція журналістика.

 

 

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА

 

 

 

В.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради

Заступник сільського голови Ганнопільської сільської ради

                               Д.В.Бойчак

                                  В.С.Стецюк

                   В.М.Власюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти, молоді

та спорту райдержадміністрації

                                                                                                                          №  

 

Список переможців

І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

у 2016-2017 навчальному році

І місце:

1. Вихівський Євгеній Олександрович, учень 10 класу Цвітоського НВО, тема роботи “Історія кумисолікування на Славутчині в кінці XIX - на початку XX століття”, секція історичне краєзнавство;

2. Возія Валерія Федорівна, учениця 10 класу Улашанівського НВК, тема роботи “Астероїди. Небезпека чи джерело мінеральних ресурсів?”, секція астрономія та астрофізика;

3. Демчук Ольга Сергіївна, учениця 10 класу Цвітоського НВО, тема роботи “Патріотичні мотиви творчості поета-земляка І.Рибицького”, секція українська література;

4. Климчук Катерина Юріївна, учениця 11 класу Старокривинського НВК, тема роботи  “Визначення кислотності грунтів села Старий Кривин”, секція хімія;

5. Ліщук Дарина Олексіївна, учениця 10 класу Цвітоського НВО, тема роботи “Функціональні рівняння та методи їх розв’язання”, секція математика;

6. Михайлюк Сніжана Іванівна, учениця 9 класу Сьомаківського НВК, тема роботи “Аналіз вмісту харчових добавок у продуктах”, секція валеологія;

7. Нечай Світлана Анатоліївна, учениця 11 класу Хоровецького НВК, тема роботи “Застосування математики в хімії ”, секція прикладна математика;

8. Пігольчук Олег Валентинович, учень 11 класу Горицького НВК, тема роботи “Можливості розвитку гранітів України”, секція геологія, геохімія та мінерологія;

9. Пивоварчук Марія Віталіївна, учениця 9 класу Хоровецького НВК, тема роботи “Вплив біопрепарату “Байкал ЕМ1У на стан і продуктивність посівів цукрового буряка сорту Уладівський ЧС35”, секція агрономія;

10. Рабченюк Діана Миколаївна, учениця 10 класу Берездівського НВК, тема роботи “Розробка туристично-екскурсійних маршрутів Хмельниччини”, секція географія та ландшафтознавство;

11. Стецюк Оксана Олександрівна, учениця 10 класу Берездівського НВК, тема роботи “ХАЕС і її радіаційний вплив на довкілля”, секція екологія;

12. Тарасюк Дарина Олегівна, учениця 10 класу Крупецького НВК, тема роботи “Жіночі образи в романі Стендаля “Червоне і чорне”, секція зарубіжна література;

13. Цибуля Вікторія Миколаївна, учениця 11 класу Ганнопільського НВК, тема роботи  “Трофічні зв’язки попелиць і троянд”, секція зоологія, ботаніка;

14. Черешнева Олександра Олександрівна, учениця 10 класу Крупецького НВК, тема роботи “Волонтерська діяльність – основа побудови та розвитку громадянського суспільства”, секція історія України;

15. Чижун Ольга Олександрівна, учениця 11 класу Хоняківського НВК, тема роботи “Вплив тривалості світлового дня на життєдіяльність квіткових рослин”, секція загальна біологія;

16. Яцюк Анастасія Юріївна, учениця 10 класу Улашанівського НВК, тема роботи “Рекреаційні ресурси Славутського району”, секція охорона довкілля та раціональне природокористування;

17. Яцюк Олена Олександрівна, учениця 11 класу Берездівського НВК, тема роботи “Вплив ЗМІ на поведінку російський вболівальників у Франції під час футбольного чемпіонату Євро-2012”, секція журналістика.

 

ІІ місце:

1. Власюк Марія Сергіївна, учениця 9 класу Губелецького НВК, тема роботи “Дискурс  євшан-зілля в контексті формування патріотизму та громадянськості старшокласників (на матеріалі творів Т.Шевченка “Тарасова ніч”, “Іван Підкова” та поеми М.Вороного “Євшан-зілля”,)”, секція українська література;

2. Гаєвський Богдан В’ячеславович, учень 8 класу Малоправутинського НВК, тема роботи “Продукти бджільництва та їх вплив на здоров’я людини”, секція агрономія;

3. Данильчук Юлія Вікторівна, учениця 10 класу Берездівського НВК, тема роботи “Алкоголізм в Україні – наскільки це серйозно”, секція соціологія;

4. Маліновська Валерія Володимирівна, учениця 11 класу Мирутинського НВК, тема роботи “Сталінські репресії 30-40-х років ХХ століття на Славутчині”, секція історичне краєзнавство;

5. Михальчук Леся Валеріївна, учениця 11 класу Головлівського НВК, тема роботи “Використання молодіжного сленгу в англійській мові“, секція англійська мова;

6. Нікітюк Ярослава Вадимівна, учениця 9 класу Головлівського НВК, тема роботи “Тема війни в поезіях останнього сторіччя”, секція українська література;

7. Трохимчук Яків Якович, учень 11 класу Хоровецького НВК, тема роботи “Земельні ресурси Славутського району Хмельницької області”, секція географія та ландшафтознавство;

8. Тимчук Олександр Ігорович, учень 11 класу Манятинського НВК, тема роботи “Братня любов Росії до України – погляд крізь віки”, секція історія України;

9. Пасічник Яна Олександрівна, учениця 8 класу Берездівського НВК, тема роботи “Дослідження фонетико-графічних, лексико-семантичних та граматичних полонізмів у творчій спадщині Лесі Українки”, секція українська мова;

10. Юрчук Богдан Вікторович, учень 10 класу Старокривинського НВК, тема роботи “Коли я стану президентом…”, секція правознавство.

ІІІ місце:

1Мусіюк Юлія Володимирівна, учениця 9 класу Цвітоського НВО, тема роботи “Біотехнологічне виробництво енергії методом культивування дріжджових клітин”, секція загальна біологія;

2. Шмагай Оксана Валеріївна, учениця 11 класу Головлівського НВК, тема роботи “Соціально-економічний розвиток міст і сіл Поділля на початку ХХ століття”, секція історичне краєзнавство.

 

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА

 

В.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради

Заступник сільського голови Ганнопільської сільської ради

 

                                Д.В.Бойчак

                                 

                                  В.С.Стецюк

                   

                    В.М.Власюк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти, молоді

та спорту райдержадміністрації

                                                                                                                             №

 

 

 

Склад  команди

яка направляється для участі у ІІ етапі конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт МАН

 

1. Вихівський Євгеній Олександрович, учень 10 класу Цвітоського НВО;

2. Возія Валерія Федорівна, учениця 10 класу Улашанівського НВК;

3. Демчук Ольга Сергіївна, учениця 10 класу Цвітоського НВО;

4. Климчук Катерина Юріївна, учениця 11 класу Старокривинського НВК;

5. Ліщук Дарина Олексіївна, учениця 10 класу Цвітоського НВО;

6. Михайлюк Сніжана Іванівна, учениця 9 класу Сьомаківського НВК;

7. Нечай Світлана Анатоліївна, учениця 11 класу Хоровецького НВК;

8. Пігольчук Олег Валентинович, учень 11 класу Горицького НВК;

9. Пивоварчук Марія Віталіївна, учениця 9 класу Хоровецького НВК;

10. Рабченюк Діана Миколаївна, учениця 10 класу Берездівського НВК;

11. Стецюк Оксана Олександрівна, учениця 10 класу Берездівського НВК;

12. Тарасюк Дарина Олегівна, учениця 10 класу Крупецького НВК;

13. Цибуля Вікторія Миколаївна, учениця 11 класу Ганнопільського НВК;

14. Черешнева Олександра Олександрівна, учениця 10 класу Крупецького НВК;

15. Чижун Ольга Олександрівна, учениця 11 класу Хоняківського НВК;

16. Яцюк Анастасія Юріївна, учениця 10 класу Улашанівського НВК;

17. Яцюк Олена Олександрівна, учениця 11 класу Берездівського НВК.

 

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА

 

 

 

В.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради

Заступник сільського голови Ганнопільської сільської ради

                               Д.В.Бойчак

                                  В.С.Стецюк

                   В.М.Власюк

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Накази, листи, методичні рекомендації | Додав: berezdiv4052 (28.12.2016)
Переглядів: 64 | Теги: накази та листи відділу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright Birchen Miracle © 2006-2016
    Безкоштовний хостинг uCoz