Головна
Реєстрація
Вхід
Понеділок
18.12.2017
19:35
Вітаю Вас Гость | RSS
Birchen Miracle (web-site for teachers)

Меню сайту

Категорії розділу
Накази, листи, методичні рекомендації [67]
Новини відділу освіти [27]
Новини шкіл громади [17]
Інше [6]
Олімпіади, конкурси, фестивалі та спортивні змагання [30]
Психологічна служба [1]

Наше опитування
Поставте оцінку для сайту
1. Високий рівень
2. Достатній рівень
3. Середній рівень
4. Початковий рівень
Всього відповідей: 72

Міні-чат

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Новини відділу освіти Берездівської сільської ради 
Головна » Статті » Новини відділу » Накази, листи, методичні рекомендації [ Додати статтю ]

Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

Н А К А З

27.12.2016                                        Берездів                               №48/2016-н/од      

Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за №1318/20056 та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19 серпня 2016 року №1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 15.09.2016 року №403-од «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», наказу відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА №86/од від 03.10.2016 року.

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад проводився спільно для переможців І етапу олімпіад з Берездівської сільської ради, Ганнопільської сільської ради, Славутського району з 12 листопада по 18 грудня 2016 року з навчальних предметів, зокрема: української мови та літератури, математики, фізики, історії, правознавства, мови і літератури національних меншин (польської, російської), іноземної мови (англійської, німецької), астрономії, економіки, біології, інформаційних технологій, географії, хімії, трудового навчання (технічна і обслуговуюча праця), екології, інформатики (16 дисциплін).

Відповідно до Положення про олімпіади завдання ІІ етапу були розроблені обласною комісією, затвердженою відповідним наказом управління освіти і науки облдержадміністрації і були відправлені у відділи освіти електронною поштою. За змістом завдання складені з теоретичного, практичного турів та тестів. Завдання з усіх предметів відповідали вимогам діючих програм, були розраховані на знання учнями програмового матеріалу, вміння логічно мислити та застосовувати теоретичні знання для розв’язання практичних завдань.

Проаналізувавши виконання завдань учнями, члени журі відзначили, що в учнів виникають труднощі при виконанні олімпіадних завдань з фізики, математики, інформатики в зв’язку з тим, що відсутня систематична позакласна робота з даних предметів.

На підставі протоколів засідання журі про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін, в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 133 учнів Берездівської сільської ради, з яких 48 стали призерами (додаток 1-2). Зокрема І місце вибороли 19 учнів, ІІ - 13 учнів, ІІІ - 16 учнів (додаток 3). Найбільше представників ІІ етапу було з Берездівського НВК (43 учасника), Мирутинського НВК (28 учасників), Горицького НВК (14 учасників), Піддубецького НВК (13 учасників), а найменше – Дяківського НВК (2 учасника), Ставичанського НВК (3 учасника), Хвощівського НВК (3 учасника). Сьомаківський НВК не делегував на олімпіаду жодного учасника. Переможцями олімпіад стали лише учні Берездівського НВК (13 учнів) і Мирутинського НВК (6 учнів). Найбільшу кількість призових місць здобули учні Берездівського НВК (21) і Мирутинського НВК (12). Найменшу кількість призових місць вибороли учні Дяківського НВК, Манятинського НВК, Мухарівського НВК, Піддубецького НВК, Хвощівського НВК (по 1 призеру). Учні Ставичанського НВК не вибороли жодного призового місця. Також слід окремо відмітити учнів, які у підсумку посіли останні місця (додаток 4). Найбільший відсоток таких учасників олімпіади у Ставичанському НВК (100%) і Мухарівському НВК (40%).

Виходячи з вищевказаного,

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити дипломами учнів – переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 н. р. (додаток 1).

2. Відмітити цілеспрямовану роботу адміністрації та педагогічних колективів Берездівського НВК (директор Максимчук О. Г.) і Мирутинського НВК (директор Гнатенко С. Л.) щодо організації роботи по виявленню, навчанню, вихованню здібних та обдарованих дітей.

3. Вказати на недостатню роботу адміністрації та педагогічних колективів Горицького НВК (директор Романчук В. Р.), Малоправутинського НВК (директор Чуб З. Є.), Манятинського НВК (директор Сторожук Р. П.) щодо організації роботи по виявленню, навчанню, вихованню здібних та обдарованих дітей.

4. Вказати на незадовільну роботу адміністрації та педагогічних колективів Дяківського НВК (директор Кондратюк Н. В.), Мухарівського НВК (директор Савчук С. П.), Ставичанського НВК (директор Корсун І. А.), Сьомаківського НВК (директор Сидорчук Т. В.) щодо підготовки учнів до олімпіад.

5. Відзначити роботу адміністрації Берездівського НВК (директор Максимчук О. Г.) щодо створення належних умов для проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

6. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів Берездівської сільської ради проаналізувати підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін, обговорити їх на засіданнях педагогічних рад, методичних об’єднань.

7. Методистам відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради:

7.1. Проаналізувати результати І та ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад, вжити заходів щодо поліпшення  рівня підготовки учнів.

7.2. Забезпечити участь переможців ІІ етапу від Берездівської сільської ради у складі районної команди у III етапi Всеукраїнських учнiвських олiмпiад з базових навчальних предметів.

7.3. Здійснити витрати на відрядження команд (або окремих учасників) та їх керівників для участі в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів за рахунок коштів ЗНЗ.

8. Відповідальність за виконання наказу покласти на методиста відділу Опанасюка С. В.

9. Контроль  за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник  відділу                                                                   В. М. Мосіюк

Додаток 1

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради

27.12.2016 №48/2016-н/од      

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

  • з географії:

учениця 8 класу Мирутинського НВК Маліновська Христина (вчитель

Мосіюк В. М.),

учениця 10 класу Мирутинського НВК Левчук Маргарита (вчитель    

Нікітчук А. І.),

учениця 11 класу Мирутинського НВК Маліновська Валерія (вчитель

Мосіюк В. М.);

  • з історії:

учениця 11 класу Мирутинського НВК Маліновська Валерія (вчитель

Нікітчук А. І.);

  • з української мови:

учениця 8 класу Берездівського НВК Пасечник Яна (вчитель Козлікова С. Л.)

  • з астрономії:

учень 11 класу Берездівського НВК Возлюк Олександр (вчитель

Прокопченко В. Е.);

  • з хімії:

учениця 9 класу Берездівського НВК Лотоцька Олександра (вчитель Чорнокрилюк О. М.),

учениця 10 класу Берездівського НВК Рабченюк Діана (вчитель

Чорнокрилюк О. М.);

  • з інформатики:

учень 11 класу Берездівського НВК Возлюк Олександр (вчитель Власюк С. О.);

  • з мови і літератури національних меншин (польської):

учень 11 класу Берездівського НВК Броніч Віталій (вчитель Рибіцька Е. І.);

  • з мови і літератури національних меншин (російської):

учениця 9 класу Берездівського НВК Яцюк Анна (вчитель Мосіюк С. В.),

учениця 10 класу Берездівського НВК Рабченюк Діана (вчитель

Максимчук О. Г.);

  • з математики:

учениця 9 класу Берездівського НВК Лотоцька Олександра (вчитель

Малишева Ю. М.);

  • з економіки:

учениця 11 класу Мирутинського НВК Маліновська Валерія (вчитель

Друзькіна О. В.);

  • з правознавства:

учениця 10 класу Берездівського НВК Рабченюк Діана (вчитель Гандзюк М. М.);

  • з екології:

учениця 11 класу Мирутинського НВК Маліновська Валерія (вчитель

Друзькіна О. В.);

  • з інформаційних технологій:

учень 11 класу Берездівського НВК Возлюк Олександр (вчитель Власюк С. О.),

учень 10 класу Берездівського НВК Кучерук Євген (вчитель Власюк С. О.),

учень 10 класу Берездівського НВК Середюк Василь (вчитель Власюк С. О.).

Начальник  відділу                                                                   В. М. Мосіюк

Додаток 2

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради

27.12.2016 №48/2016-н/од      

Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

  • з трудового навчання (технічна праця):

учень 9 класу Малоправутинського НВК Броніч Анатолій (ІІ місце, вчитель Гаєвський В. Л.),

учень 9 класу Великоправутинського НВК Семенюк Тарас (ІІІ місце, вчитель Онищук Д. П.),

учень 11 класу Малоправутинського НВК Ткачук Орест (ІІ місце, вчитель Гаєвський В. Л.);

  • з трудового навчання (обслуговуюча праця):

учениця 10 класу Берездівського НВК Григорук Тетяна (ІІІ місце, вчитель Рагалевич Т. П.);

  • з іноземної (англійської) мови:

учениця 8 класу Дяківського НВК Лисюк Аліна (ІІ місце, вчитель Шурхно Н. Ф.),

учениця 9 класу Піддубецького НВК Шаправська Інна (ІІІ місце, вчитель Радієвська А. Л.),

учениця 9 класу Берездівського НВК Лотоцька Олександра (ІІІ місце, вчитель

Ільчук О. М.),

учениця 10 класу Берездівського НВК Рабченюк Діана (ІІІ місце, вчитель

Ільчук О. М.), 

учениця 11 класу Мирутинського НВК Маліновська Валерія (ІІІ місце, вчитель Матвійчук Т. Є.);

  • з історії:

учениця 8 класу Мирутинського НВК Маліновська Христина (ІІ місце, вчитель

Нікітчук А. І.),

учениця 9 класу Берездівського НВК Лотоцька Олександра (ІІІ місце, вчитель

Мусіюк О. В.);

  • з української мови:

учень 7 класу Мухарівського НВК Магурчак Назар (ІІІ місце, вчитель

Магурчак Т. С.),

учениця 10 класу Мирутинського НВК Левчук Маргарита (ІІІ місце, вчитель

Левчук Г. С.),

учень 10 класу Малоправутинського НВК Стаканчук Ілля (ІІІ місце, вчитель

Гаєвська Л. П.),

учень 11 класу Манятинського НВК Тимчук Олександр (ІІ місце, вчитель Берлізова О. А.),

учениця 11 класу Берездівського НВК Охота Ольга (ІІІ місце, вчитель

Туринська В. М.),

учениця 11 класу Мирутинського НВК Маліновська Валерія (ІІІ місце, вчитель

Блага І. В.);

  • з хімії:

учениця 7 класу Хвощівського НВК Ковальчук Ангеліна (ІІІ місце, вчитель Недашківська К. М.),

учень 8 класу Горицького НВК Паламарчук Олександр (ІІІ місце, вчитель Данильчук Л. П.),

учень 10 класу Малоправутинського НВК Стаканчук Ілля (ІІ місце, вчитель Надвеничний М. О.),

учениця 11 класу Мирутинського НВК Ковальчук Валерія (ІІ місце, вчитель Зайчук К. О.);

  • з біології:

учень 8 класу Горицького НВК Паламарчук Олександр (ІІІ місце, вчитель Данильчук Л. П.),

учениця 9 класу Берездівського НВК Лук’яниця Катерина (ІІ місце, вчитель Поліщук С. О.),

учениця 9 класу Великоправутинського НВК Палійчук Альона (ІІ місце, вчитель Роюк Р. А.),

учениця 10 класу Берездівського НВК Рабченюк Діана (ІІ місце, вчитель   Поліщук С. О.);

  • з економіки:

учень 11 класу Берездівського НВК Возлюк Олександр (ІІ місце, вчитель

Прокопченко В. Е.);

  • з правознавства:

учениця 10 класу Мирутинського НВК Левчук Маргарита (ІІ місце, вчитель Нікітчук А. І.);

  • з інформаційних технологій:

учень 11 класу Горицького НВК Романчук Артем (ІІ місце, вчитель

Пігольчук В. М.),

учениця 11 класу Малоправутинського НВК Кравчук Софія (ІІІ місце, вчитель Галай Л. В.).

Начальник  відділу                                                                   В. М. Мосіюк

Додаток 3

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради

27.12.2016 №48/2016-н/од      

Зведена таблиця учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

   Клас Берездівський НВК Горицький НВК Малоправутинський НВК Манятинський НВК Мирутинський НВК Великоправутинський НВК Дяківський НВК Мухарівський НВК Ставичанський НВК Сьомаківський НВК Піддубецький НВК Хвощівський НВК
Географія 8   +     І +           +
9 +                   +  
10 +   +   І              
11         І              
Трудове навчання (технічна праця) 9   + ІІ     ІІІ   ++     +  
11 +   ІІ                  
Трудове навчання (обслуговуюча праця) 8             +          
10 ІІІ                      
Фізика 7 ++             + +      
8 +       +              
9 +                      
10 +   +   +              
11 +                      
Іноземна мова (англійська мова) 8             ІІ          
9 ІІІ                   ІІІ++  
10 ІІІ       +              
11         ІІІ              
Історія 8 + +     ІІ       +     +
9 ІІІ +     +           ++  
10 +       +              
11 + +   + І              
Астрономія 11 І+                      
Українська мова і література 7 + +   + +     ІІІ +      
8 І +       +            
9 +         +         ++  
10 +   ІІІ   ІІІ              
11 ІІІ     ІІ ІІІ              
Хімія 7 +       +           + ІІІ
8 + ІІІ     +              
9 І       +              
10 І   ІІ                  
11 +       ІІ              
Біологія 8   ІІІ     +              
9 ІІ       + ІІ            
10 ІІ                      
11 +   +   +              
Інформатика 11 І   +                  
Мова і література національних меншин (польська) 11 І                      
Мова і література національних меншин (російська) 9 І                      
10 І                      
Математика 6 + +                    
7   +   + +     +        
8   +                    
9 І                      
11 +     +                
Економіка 11 ІІ       І              
Правознавство 9   +     +           +++  
10 І       ІІ              
Екологія 11     + + І              
Інформаційні технології 9           +            
10 І, І       +              
11 І ІІ ІІІ   +              
І місце   13 - - - 6 - - - - - - -
ІІ місце   3 1 3 1 3 1 1 - - - - -
ІІІ місце   5 2 2 - 3 1 - 1 - - 1 1
Всього учасників   43 14 10 6 28 6 2 5 3 0 13 3
Набрано балів   50 4 8 2 27 3 2 1 0 0 1 1
Місце   І   ІІІ   ІІ              

Начальник  відділу                                                                   В. М. Мосіюк

Додаток 4

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради

27.12.2016 №48/2016-н/од       

Список учнів, які у підсумку посіли останні місця:

  • з географії:

учениця 10 класу Берездівського НВК Рабченюк Діана (вчитель Поварчук Л. В.);

  • з трудового навчання (технічна праця):

учень 9 класу Мухарівського НВК Бойко Олександр (вчитель Павлюк В. І.),

учень 9 класу Горицького НВК Стецюк Дмитро (вчитель Пігольчук В. М.),

учень 11 класу Берездівського НВК Хомич Дмитро (вчитель Хоміч О. А.);

  • з фізики:

учень 7 класу Ставичанського НВК Захарчук Максим (вчитель

Прокопченко В. Е.),

учень 7 класу Мухарівського НВК Калинюк Сергій (вчитель Павлюк В. І.),

учениця 8 класу Берездівського НВК Яцюк Валерія (вчитель Прокопченко В. Е.),

учениця 8 класу Мирутинського НВК Маліновська Христина (вчитель

Станчук Г. І.),

учениця 9 класу Берездівського НВК Лотоцька Олександра (вчитель

Прокопченко В. Е.),

учениця 10 класу Мирутинського НВК Гіюк Дарина (вчитель Станчук Г. І.),

учень 11 класу Берездівського НВК Возлюк Олександр (вчитель

Прокопченко В. Е.);

  • з іноземної (англійської) мови:

учениця 10 класу Мирутинського НВК Борей Тетяна (вчитель Матвійчук Т. Є.);

  • з української мови:

учениця 7 класу Ставичанського НВК Степчин Вікторія (вчитель Захарчук Г. О.),

  • з історії:

учень 8 класу Ставичанського НВК Гопанюк Максим (вчитель Ткачук О. Є),

учень 11 класу Горицького НВК Пігольчук Олег (вчитель Шинкарук Н. Л.);

  • з хімії:

учень 9 класу Мирутинського НВК Гіюк Сергій (вчитель Зайчук К. О.);

  • з біології:

учень 11 класу Малоправутинського НВК Фещук Юрій (вчитель

Надвеничний М. О.);

  • з інформатики:

учениця 11 класу Малоправутинського НВК Кравчук Софія (вчитель Галай Л. В.);

  • з математики:

учень 6 класу Берездівського НВК Пилипчук Богдан (вчитель Гнесь Г. В.),

учень 8 класу Горицького НВК Гільжицький Назарій (вчитель Подолець Г. М.),

учень 11 класу Манятинського НВК Тимчук Олександр (вчитель Конончук О. І.),

учень 11 класу Берездівського НВК Возлюк Олександр (вчитель

Малишева Ю. М.);

  • з правознавства:

учениця 9 класу Піддубецького НВК Шаправська Інна (вчитель Монах В. П.);

  • з інформаційних технологій:

 учень 9 класу Великоправутинського НВК Гаврилюк Олесь (вчитель

Онищук Д. П.).

Начальник  відділу                                                                   В. М. Мосіюк

 

Категорія: Накази, листи, методичні рекомендації | Додав: berezdiv4052 (27.12.2016)
Переглядів: 155 | Теги: накази та листи відділу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz

  • Copyright MyCorp © 2017
    Безкоштовний хостинг uCoz