Головна
Реєстрація
Вхід
Неділя
19.11.2017
09:51
Вітаю Вас Гость | RSS
Birchen Miracle (web-site for teachers)

Меню сайту

Категорії розділу
Накази, листи, методичні рекомендації [67]
Новини відділу освіти [27]
Новини шкіл громади [17]
Інше [6]
Олімпіади, конкурси, фестивалі та спортивні змагання [30]
Психологічна служба [1]

Наше опитування
Поставте оцінку для сайту
1. Високий рівень
2. Достатній рівень
3. Середній рівень
4. Початковий рівень
Всього відповідей: 72

Міні-чат

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Новини відділу освіти Берездівської сільської ради 
Головна » Статті » Новини відділу » Олімпіади, конкурси, фестивалі та спортивні змагання [ Додати статтю ]

Юні козаки Поділля

На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради №15/2016 – н/од від 05.04.2016 р. «Про участь закладів освіти Берездівської сільської ради у обласній спартакіаді «Юні козаки Поділля» та з метою виховання почуття патріотизму, готовності до захисту Батьківщини 9 квітня 2016 р. було проведено змагання серед допризовної молоді.

Учасники змагань боролись за перемогу у особистій та командній першостях зі стрільби з малокаліберної гвинтівки ТОЗ-8, неповному розбиранні та складанні автомата Калашникова після неповного розбирання. Змагання проводились відповідно до Положення про проведення у 2016 році обласної Спартакіади серед допризовної молоді.

За підсумками змагань у командній першості перемогу здобула команда Мирутинського НВК (вчитель – Чапайло В. П.). ІІ місце виборола команда Берездівського НВК (вчитель – Хомич О. А.). ІІІ місце посіла команда Малоправутинського НВК (вчитель – Кравчук А. В.).

У особистій першості зі стрільби з малокаліберної гвинтівки ТОЗ-8 серед юнаків переможцями стали:

І місце: Козелець Максим (Мирутинський НВК);

ІІ місце: Хомич Дмитро (Берездівський НВК);

ІІІ місце: Кузьмич Дмитро (Малоправутинський НВК).

У особистій першості зі стрільби з малокаліберної гвинтівки ТОЗ-8 серед дівчат переможцями стали:

І місце: Яцюк Олена (Берездівський НВК);

ІІ місце: Кравчук Софія (Малоправутинський НВК);

ІІІ місце: Савчук Ілона (Мирутинсьий НВК).

У особисті першості з неповного розбирання автомата Калашникова серед юнаків переможцями стали:

І місце: Потапов Михайло (Мирутинський НВК);

ІІ місце: Гуменюк Іван (Малоправутинський НВК);

ІІІ місце: Козелець Максим (Мирутинський НВК).

У особисті першості з неповного розбирання автомата Калашникова серед дівчат переможцями стали:

І місце: Савчук Ілона (Мирутинський НВК);

ІІ місце: Яцюк Олена (Берездівський НВК);

ІІІ місце: Кравчук Софія (Малоправутинський НВК).

У особисті першості зі складання автомата Калашникова після неповного розбирання серед юнаків переможцями стали:

І місце: Козелець Максим (Мирутинський НВК);

ІІ місце: Гуменюк Іван (Малоправутинський НВК);

ІІІ місце: Хомич Дмитро (Берездівський НВК).

У особистій першості зі складання автомата Калашникова після неповного розбирання серед дівчат переможцями стали:

І місце: Кравчук Софія (Малоправутинський НВК);

ІІ місце: Яцюк Олена (Берездівський НВК);

ІІІ місце: Савчук Ілона (Мирутинський НВК).

Ознайомитись з повною версією наказу 

Категорія: Олімпіади, конкурси, фестивалі та спортивні змагання | Додав: berezdiv4052 (13.04.2016)
Переглядів: 212 | Теги: спортивні змагання | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz

  • Copyright MyCorp © 2017
    Безкоштовний хостинг uCoz