Головна
Реєстрація
Вхід
П`ятниця
29.03.2024
17:51
Вітаю Вас Гость | RSS
Birchen Miracle (web-site for teachers)
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Наш форум » Обмін лінками » Обмін лінками
Обмін лінками
teachersДата: Неділя, 15.11.2009, 07:48 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 30
Статус: Offline
У даній темі Ви можете запитати колег про інформацію яка Вас цікавить. Можливо хтось щось бачив в мережі і може допомогти у пошуку. Пропоную всім вчителям допомагати колегам у пошуку потрібної інформації.
 
teachersДата: Неділя, 15.11.2009, 07:58 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 30
Статус: Offline
Відповідь на повідомлення Assket2008 (Допоможіть знайти конспекти з правознавства (розробки уроків) на українській мові.Дякую!)
та (Дайте будь-ласка російські.Дякую!):
Найбільше матеріалів з історії і права Ви знайдете за цим лінком:
http://festival.1september.ru/subject....5B%5D=7
 
teachersДата: Неділя, 15.11.2009, 08:07 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 30
Статус: Offline
Відповідь на повідомлення Nataly (Допоможіть знайти календарне планувння з англ. мови до підручника Калініна 9 кл та Плахотник 2 кл перший пік навчання):

9 клас: Я таких календарних планів не маю і ніде не зустрічав. Можливо хтось з колег допоможе. А якщо ні - складіть самі.Візьміть за основу календарне планування на 8 клас.
З 2 класом ще простіше: Я пропоную вибрати головне (пропустити кілька уроків) при складанні планування. Або використати календарне планування на нашому сайті у розділі "Розробки вчителів"

 
Assket2008Дата: Неділя, 15.11.2009, 16:14 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Admin.Дякую за посилання-http://festival.1september.ru/subject....5B%5D=7-корисне!!!

Додано (15.11.2009, 16:14)
---------------------------------------------
Admin. Напиши,будь-ласка,які українські педагогічні інтернет-ресурси входять на твою думку в символічну top-10 та дай на них посилання(цікавить методичне забезпечення та розробки уроків).Дякую!

 
teachersДата: Неділя, 15.11.2009, 16:21 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 30
Статус: Offline
Я такого топу ще не складав. Адже якщо серйозно подивитись - то немає з чого і вибирати. Я зрозумів, що Ви цікавитесь історією. Тоді подивіться на головній сторінці в хмаринку тегів - там всі, на мою думку, найкращі ресурси. А взагалі я намагаюсь на сайті виставляти лінки на хороші ресурси. Хотів би знати Вашу думку стосовно топ-10 українських освітніх ресурсів.
 
teachersДата: П`ятниця, 18.12.2009, 06:47 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 30
Статус: Offline
Tanya E
Потрібна література з інформатики для шкіл з поглибленим вивченням для програми Караванової і Костюкова
 
knoparoДата: П`ятниця, 30.04.2010, 22:42 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
напишіть, будь-ласка, де можна взяти інформацію про різноманітні конкурси, проекти гранди як для учнів, так і для дітей
 
teachersДата: Неділя, 02.05.2010, 07:29 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 30
Статус: Offline
Напишіть будь-ласка більш конкретно що Вас цікавить. Адже існує велика кількість різноманітних конкурсів. Так, якщо Вас цікавить інформатика то найкращі конкурси. на мою думку, проводяться на сайті http://www.olymp.vinnica.ua/
 
MartДата: Четвер, 02.09.2010, 15:24 | Повідомлення # 9
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
підкажіть, де можна взяти календарне планування на 9 клас англійська за Несвіт? буду вдячна за інформацію!
 
teachersДата: Середа, 08.09.2010, 11:33 | Повідомлення # 10
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 30
Статус: Offline
Особисто я таких планів не зустрічав. А сам з підручниками Несвіт не працюю. Можливо хтось з користувачів сайту підскаже.
 
teachersДата: П`ятниця, 08.10.2010, 23:52 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 30
Статус: Offline
На нашому сайті у розділі "Розробки вчителів" додано календарне планування на 8 клас за Несвітом.
 
teachersДата: Середа, 26.01.2011, 22:15 | Повідомлення # 12
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 30
Статус: Offline
Підкажіть де роздобути ІІ частину англ. м. за Карп'юк 10 клас. На сайті МОН лише до 5 частини, а книжки до цих пір чекаємо...
 
Sergiyko1185Дата: Понеділок, 23.05.2011, 00:49 | Повідомлення # 13
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Український освітній портал - українські реферати, статті, освітні сайти, освітній форум Ураїни
 
Lesya_sДата: Субота, 10.09.2011, 14:47 | Повідомлення # 14
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
дуже потрібно календарне планування з англійської мови до підручника Несвіт 9 класс sad допоможіть хто може, буду вельми вдячна=)
 
teachersДата: Субота, 10.09.2011, 22:10 | Повідомлення # 15
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 30
Статус: Offline
У нас на сайті на даний момент є лише на 8 клас. Може хтось з колег допоможе...
 
Форум » Наш форум » Обмін лінками » Обмін лінками
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz