Головна
Реєстрація
Вхід
П`ятниця
19.04.2024
13:24
Вітаю Вас Гость | RSS
Birchen Miracle (web-site for teachers)
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Наш форум » ЗНО » Посібники для підготовки к ЗНО (Як краще підготуватись до ЗНО)
Посібники для підготовки к ЗНО
StuddymenДата: Середа, 08.02.2012, 18:53 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Чи користуєтесь ви якимось посібниками для складання тестів ЗНО? Ще місяць тому купила жовто-синю книжечку, але вчитель сказав, що вони не підходять. Порадив купити зі значком "Освіта". Я їх бачила, але вони мене ні на що не надихнули. Якось воно там все незрозуміло. Хто яку літературу по ЗНО використовує для підготовки, поділіться враженням будь ласка.
 
teachersДата: Четвер, 09.02.2012, 00:15 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 30
Статус: Offline
Особисто я вважаю, що ці всі посібники - це викачка коштів. Купіть хороший довідник з предмету та працюйте побільше з підручниками, що вказані як джерела для складання тестів.
 
ОксанаДата: Четвер, 09.02.2012, 17:52 | Повідомлення # 3
Група: Гости





Купила на ринку для своєї дитини «Індивідуальний комплект для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2012» з хімії, який містить (це важливо!):
Програму з біології (64 с.)
Збірник тестових завдань (48 с.)
Тренувальний тест (16 с.)
Демонстраційний тест (16 с.)
Ці брошури продаються комплектом. Скажіть мені, будь ласка, навіщо моїй дитині три!!! таблиці Менделєєва у короткій формі та три!!! таблиці Менделеєва у довгій формі, які містяться у цих брошурках (посібниками це не назвеш)? До того ж, як можна за ними готуватися до ЗНО, якщо в них немає навіть назв елементів, чи може, потрібно вивчити напам’ять усі числа, які там наведені? Навіщо потрібен такий збірник тестових завдань, в якому немає відповідей? Навіщо я плачу за сторінки для нотаток (а їх сумарно 7)? Навіщо я плачу за програму, яку можна безкоштовно скачати з сайта в Інтернеті. І останнє запитання: навіщо я викинула 54 грн лише за два тести: тренувальний і демонстраційний (усі інші складові нікому не потрібні), якщо на ринку багато посібників і з тестами за всіма темами програми (до того ж не лише з тренувальними і демонстраційними), і з відповідями, і з поясненнями, і за цінами, у 2!!! рази нижчими, ніж на цю пустушку? Ну скільки ж будуть над нами знущатися?

Додано (09.02.2012, 17:03)
---------------------------------------------
Працюю лікарем, доньку готую до вступу у медичний вуз. Вчора купила їй «Індивідуальний комплект для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2012» з хімії. Не розумію, як можна готуватися за цим посібником до ЗНО? Наприклад, завдання 28 — Скільки неспарених електронів у молекулі амоніаку… А хіба у молекулі можуть бути неспарені електрони? Ну і так далі... Обурена некомпетентністю авторів посібника!!!

Додано (09.02.2012, 17:52)
---------------------------------------------
Мда, Министерству не мешало бы проверить то издание на котое они собираются ставить свой гриф. А то у них все плохие и неправильные, а сами дезориентируют людей... ещё и за такую цену.

 
ГостьДата: П`ятниця, 10.02.2012, 01:21 | Повідомлення # 4
Група: Гости





Та вони просто на цьому гроші заробляють. Ви думаєте, що когось цікавить те, що Ви на 4 предмета для підготовки до ЗНО викинете 800 грн. (як мінімум). Нормальні вчителі мають порадити не те, що проставлене грифом міністерства, а дійсно потрібні підручники.
 
ІванДата: Субота, 11.02.2012, 15:05 | Повідомлення # 5
Група: Гости





А порушень дуже багато
Існує такі 2 документи:
«Підручники і навчальні посібники для середніх загальноосвітніх навчальних закладів» Загальні технічні вимоги СОУ 22.2-02477019-07:2007
Державні санітарні норми і правила «Гігієнічні вимоги до друкованої продукції для дітей» від 18.01.2007 р. №13
Але у підручнику "Освіти" більшість вимог ігнорували:
[1] п. 5.3.4, [2] п. 5.5.1 максимальна довина рядка 126 мм (у виданні – 160 мм)
[1] п. 5.3.4 Кегель шрифту напису на наочному зображенні має бути не менше ніж 8 пунктів (порушеня у рисунках на стор. 5, 6, 14, 34, 73)
[1] п. 5.4.3 Зображення на сторінках навчального видання має бути чітке, однакової контрастності (порушення на стор. 5, 13, 39, 40, 49, 50, 56, 67, 70)
[2] п. 5.5.7 Без форматування рядка (без переносів) дозволено складати текст обсягом не більше 20 рядків підряд (порушення на стор. 64, 65, 67, 68, 69, 74, 75)

Додано (10.02.2012, 18:51)
---------------------------------------------
В інд. комплекті з географії в Програмі на стор.2 написано: збырник. І це лише один приклад!!! А в комплекті з фізики взагалі помилка на помилці: от хоч би у розв’язанні завдання 7, с. 26 неправильно виведена кінцева формула, відповідь до задачі 34 неправильна, розв’язання завдання 34, с. 36 некоректне ... Ну і так далі!

Додано (11.02.2012, 15:05)
---------------------------------------------
Скажите, зачем нужен такой ИНДИВИДУАЛЬНЫЙ сборник тестовых заданий, в котором нет ответов? Зачем я плачу за пустые страницы для заметок?!! Зачем я плачу за программу, которую можно бесплатно скачать с сайта в Интернете!! И последний вопрос: зачем я выбросила 54 грн только за два теста: тренировочный и демонстрационный (все остальные составляющие никому не нужны), если на рынке много пособий и с тестами по всем темам программы (к тому же не только с тренировочными и демонстрационными) и с ответами, и с пояснениями, и по ценам, в 2 раза ниже?!! И главное- почему этот комплект индивидуальный, если в КАЖДОМ ВСЕ ОДИНАКОВОЕ, мы с друзьями сверяли!???!!!

 
teachersДата: П`ятниця, 17.02.2012, 21:05 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 30
Статус: Offline
Я з Вами згідний. Не все справедливо і багато чого зовсім незрозуміле у нашій системі освіти твориться зараз. Але хто ж за нас самих подумає? Вибір є завжди. Просто слід не купувати тих підручників зовсім. Якщо всі їх проігнорують то і результат буде. Наведу приклад. Позаминулого року всіх поголовно змушували купувати збірники завдань для складання ДПА у 9 класі з англійської мови. Учні в більшості відмовились це робити мотивуючи тим, що краще куплять збірники з розв'язками. У підсумку ніхто нічого не купував і в школу такі збірники потрапили безкоштовно. Я думаю це сталось через те, що фірма, яка їх випускає домовилась з міністерством про державну закупівлю щоб не погоріти на вже надрукованих книжках. Минулого року ніхто нікого не змушував ті збірники купувати, але вчителі мали самі купити по одному примірнику по доволі великих як для такої книжки цінах. Тому купуйте те, що Вашій дитині дійсно потрібно, а не те, що Вас змушують купувати.
 
SlovenaДата: Неділя, 09.12.2012, 17:27 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Найкраще до української мови та літератури готуватись по посібникам, що мають тести по темі. Але в деяких посібниках подано не всі правила, винятки і так далі. Не фахівець може і не розібратись.

ЗНО боязно? Готуйся серйозно!
Ласкаво просимо на "Світ слова"!
 
Форум » Наш форум » ЗНО » Посібники для підготовки к ЗНО (Як краще підготуватись до ЗНО)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz