Головна
Реєстрація
Вхід
Четвер
27.07.2017
17:10
Вітаю Вас Гость | RSS
Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради Славутського району Хмельницької області

Меню сайту

Категорії розділу
Новини відділу [143]

Міні-чат

Наше опитування
Поставте оцінку для сайту
1. Високий рівень
2. Достатній рівень
3. Середній рівень
4. Початковий рівень
Всього відповідей: 72

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Новини відділу освіти Берездівської сільської ради 
Головна » Статті [ Додати статтю ]

Всього матеріалів в каталозі: 143
Показано матеріалів: 81-90
Сторінки: « 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 14 15 »

Пропонуємо вашій увазі відео ТРК Контакт-Славута про святкування Дня працівників освіти у нашій громаді.

Новини відділу освіти | Переглядів: 55 | Додав: berezdiv4052 | Дата: 07.10.2016 | Коментарі (0)

БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

Н А К А З

06.10.2016                                        Берездів                               №43/2016-н/од      

Про           створення          наукового товариства учнів «Юний дослідник» Берездівської сільської ради (об'єднаної територіальної громади) Хмельницької області

На виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Про засади діяльності Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України" від 08.09.2016 №389-од, з метою оновлення нормативно-правової бази,

НАКАЗУЮ

1. Створити  наукове товариство учнів «Юний дослідник» Берездівської сільської ради (об'єднаної територіальної громади) Хмельницької області (далі – НТУ).

2. Затвердити Положення НТУ (додаток 1), підготувати та затвердити до 20 жовтня 2016 р. нормативні документи, які регламентують роботу НТУ.

3. Створити раду НТУ (додаток 2).

4. Створити мережу наукових товариств учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Берездівської сільської ради.

5. Затвердити план роботи НТУ на 2016-2017 навчальний рік.

6. Відповідальність за діяльність НТУ та виконання наказу покласти на методиста відділу Опанасюка С. В.

7. Контроль  за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник  відділу                                                               В. М. Мосіюк

Накази, листи, методичні рекомендації | Переглядів: 100 | Додав: berezdiv4052 | Дата: 06.10.2016 | Коментарі (0)

Місяць, що викликає звичні асоціації: золотий падолист, усміхнено-зажурене небо, калюжі, у яких відбиваються останні скупі промені майже нелагідного сонця. Місяць,що приносить смуток…      

В освітянських колах до цих осінніх вражень долучаються мелодії шкільних дзвоників, які неначе і не стихали на час літніх канікул, бо школа жила своїми  клопотами: ремонт, кошти, спонсори.І знову галаслива дітвора, знову перші проблеми, знову навчальне щодення, без проблисків майбутніх радощів.              Напевно, я поспішаю з невтішними присудами? Адже другий місяць осені позначений не тільки турботами буднів, а й гарним ,щемливим, урочистим святом- ДНЕМ  УЧИТЕЛЯ…

Для когось він стане першим,за  яким буде ще безліч таких свят. Для когось—останнім. Але він пам'ятатиметься, доки житиме у серці любов  до професії, до  щоденних  клопотів ,до дитячих допитливих  очей. Бо тільки гаряче серце у парі з безкорисливою любов'ю народжує тих, хто присвятить своє життя дітям,віддасть їм свої уміння, ніколи не жалкуватиме про свій життєвий вибір.

       Цьогорічний жовтень запам'ятається надовго для учасників святкувань Берездівської об'єднаної територіальної громади, адже таке дійство відбувалося вперше, коли спільними силами було   відзначено  професійне свято. Початок був інтригуючим,  коли на сцену одна за одною  вийшли  ведучі- всім знайомі  Оксана Мусіюк, Валентина Стецюк ,Тетяна Мурчук. Однакові святкові плаття,  прекрасне володіння голосом, вміло дібраний матеріал вітальних слів налаштовував на доброзичливу атмосферу.

Новини відділу освіти | Переглядів: 124 | Додав: berezdiv4052 | Дата: 05.10.2016 | Коментарі (0)

 

БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

Н А К А З

29.09.2016                                        Берездів                               №42/2016-н/од      

Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056 та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19 серпня 2016 року №1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 15.09.2016 року №403-од «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році»,

НАКАЗУЮ

1. Забезпечити проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році (далі – Всеукраїнські учнівські олімпіади) у визначені строки:

І етап  (шкільні олімпіади) – жовтень 2016 року;

ІІ етап (районні олімпіади) – листопад-грудень 2016 року (Додатки 1-2), (інформацію щодо місця проведення буде подано додатково).

2. Встановити, що:

2.1. У шкільних олімпіадах беруть участь усі бажаючі учні. У районних олімпіадах беруть участь учні-переможці І етапу олімпіад.

2.2. ІІ етап олімпіад буде проводиться спільно для усіх переможців шкільних олімпіад з Берездівської сільської ради, Ганнопільської сільської ради, Славутського району.

2.3. У ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів візьмуть участь учні загальноосвітніх навчальних закладів, які стануть переможцями ІІ етапу відповідних олімпіад і будуть включені до складу команди Славутського району.

3. Методистам відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради, директорам загальноосвiтнiх навчальних закладів Берездівської сільської ради:

3.1. Олімпіади провести:

- шкільні – за текстами і завданнями, підготовленими предметно-методичними комісіями, склад яких затверджується директором школи;

         - районні – за завданнями Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в Інтернет-режимі.

3.2. Проаналізувати результати І та ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад, вжити заходів щодо поліпшення організаційного, науково-методичного рівня їх проведення.

3.3. Забезпечити участь переможців ІІ етапу від Берездівської сільської ради у складі районної команди у III етапi Всеукраїнських учнiвських олiмпiад з базових навчальних предметів.

3.4. Відрядити переможців ІІ етапу від Берездівської сільської ради у складі районної команди учнів на ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у супроводі керівника команди відповідно до затвердженого графіка їх проведення та представництва.

3.5. Відрядити членів журі на ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад відповідно до графіка їх проведення.

3.6. Здійснити витрати на відрядження команд (або окремих учасників) та їх керівників для участі в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів за рахунок коштів ЗНЗ.

4. Відповідальність за виконання наказу покласти на методиста відділу Опанасюка С. В.

5. Контроль  за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник  відділу                                                               В. М. Мосіюк

Накази, листи, методичні рекомендації | Переглядів: 103 | Додав: berezdiv4052 | Дата: 29.09.2016 | Коментарі (0)

 

 

БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

Н А К А З

28.09.2016                                        Берездів                               №41/2016-н/од      

Про нагородження працівників освітянської галузі з нагоди Дня працівника освіти, Всеукраїнського Дня дошкілля, Всеукраїнського Дня бібліотек 

На підставі клопотання адміністрацій НВК, з нагоди святкування Дня працівника освіти, Всеукраїнського Дня дошкілля, Всеукраїнського Дня бібліотек, популяризації освітянського досвіду, відзначення найкращих працівників освітянської галузі та бібліотек,

НАКАЗУЮ

 1. Нагородити Грамотою відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму за сумлінну працю, особисті трудові досягнення у сфері освіти, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника освіти, Всеукраїнського Дня дошкілля, Всеукраїнського Дня бібліотек:

Накази, листи, методичні рекомендації | Переглядів: 93 | Додав: berezdiv4052 | Дата: 28.09.2016 | Коментарі (0)

БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

Н А К А З

26.09.2016                                        Берездів                               №40/1/2016-н/од      

Про відзначення Дня працівників освіти, Всеукраїнського Дня дошкілля, Всеукраїнського Дня бібліотек 

З метою відзначення Дня працівників освіти, Всеукраїнського Дня дошкілля, Всеукраїнського Дня бібліотек, популяризації освітянського досвіду, відзначення найкращих працівників освітянської галузі та бібліотек,

Накази, листи, методичні рекомендації | Переглядів: 69 | Додав: berezdiv4052 | Дата: 26.09.2016 | Коментарі (0)

Днями в Черкасах завершився VIII Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій, який зібрав кращий досвід освітян з Білорусі, Грузії, Казахстану, Литви, Молдови, Польщі та 22 областей України. До числа переможців потрапили троє представників Хмельниччини:

- Атаманюк Наталія Василівна, учитель початкових класів  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8  Хмельницької міської ради Хмельницької області.

- Опанасюк Сергій Вікторович, методист відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради  Хмельницької області.

- Пугач Олена Дмитрівна, методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської райдержадміністрації Хмельницької області.

Організатором фестивалю виступає Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та  Міністерства освіти і науки.

Всього, відповідно до рішення журі Фестивалю, переможцями визначено 105 учасників, які представили найкращі роботи, що презентують результати досліджень сучасного змісту освіти, авторські методики, технології, інноваційні методи та форми роботи, моделі навчального та виховного процесів, управлінської діяльності.

Новини відділу освіти | Переглядів: 180 | Додав: berezdiv4052 | Дата: 26.09.2016 | Коментарі (0)

 

БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

        СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ      

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

 НАКАЗ   

15.09.2016                                           Берездів                             №40/2016 – н/од

Про атестацію педагогічних

працівників освітніх закладів

Берездівської сільської ради

у 2016-2017 навчальному році

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників (далі – Типове положення), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 №930,  зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 14.12.2010 р. за №1255/1850 (зі змінами), на виконання  наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 14.09.2016 №398-од  «Про атестацію педагогічних працівників освітніх закладів області у 2016-2017 навчальному році», з метою належної організації атестації педагогічних працівників навчальних закладів Берездівської сільської ради, забезпечення їх професійного розвитку, підвищення відповідальності за результати навчання і виховання підростаючого покоління

НАКАЗУЮ:

       1. Створити атестаційну комісію для атестації керівників та педагогічних працівників навчальних закладів Берездівської сільської ради у кількості 7 осіб.

Накази, листи, методичні рекомендації | Переглядів: 59 | Додав: berezdiv4052 | Дата: 15.09.2016 | Коментарі (0)

22-23 вересня 2016 року за організаційного сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, КНЗ «Черкаський обласний інститут  післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» буде проведено очний тур VІІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій.

Для участі у Фестивалі надійшло 286 робіт із 22 областей України, а також Білорусі, Грузії, Казахстану, Литви, Молдови та Польщі за номінаціями: «Інновації у сфері дошкільної освіти»; «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах»; «Інновації в управлінні загальноосвітніми навчальними закладами»; «Інновації у неперервному розвитку професійної компетентності педагогічного працівника».


 

БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

 

Н А К А З

 

07.09.2016                                   Берездів                               №39/2016-н/од      

Про проведення Олімпійського

тижня і Олімпійського уроку у навчальних закладах

Берездівської сільської ради

Відповідно до календарного плану роботи Хмельницького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Положення про проведення обласного Олімпійського тижня 2016 року, Положення про проведення обласного Олімпійського уроку 2016 року, з метою поширення ідей олімпізму та розвитку олімпійського руху в області, навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом,

Накази, листи, методичні рекомендації | Переглядів: 129 | Додав: berezdiv4052 | Дата: 07.09.2016 | Коментарі (0)


Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright Birchen Miracle © 2006-2016
    Безкоштовний хостинг uCoz