Головна
Реєстрація
Вхід
П`ятниця
28.07.2017
09:33
Вітаю Вас Гость | RSS
Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради Славутського району Хмельницької області

Меню сайту

Категорії розділу
Новини відділу [143]

Міні-чат

Наше опитування
Поставте оцінку для сайту
1. Високий рівень
2. Достатній рівень
3. Середній рівень
4. Початковий рівень
Всього відповідей: 72

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

 Новини відділу освіти Берездівської сільської ради 
Головна » Статті [ Додати статтю ]

Всього матеріалів в каталозі: 143
Показано матеріалів: 31-40
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 ... 14 15 »

24 лютого 2017 р. у Мирутинському НВК відбувся семінар вчителів  філологів. Учасники семінару відвідали відкриті уроки. Їх проводили Гаєвська Н. В. (вчитель зарубіжної літератури) і Блага І.В. (вчитель української мови і літератури). На відкриті уроки завітали вчителі-філологи шкіл громади, начальник відділу освіти молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради Мосіюк В. М, методисти відділу Стецюк В. С. та Опанасюк С. В.

На початку заходу гості зустрілись з дирекцією Мирутинського НВК та учнями 2-4 класів, які привітно зустріли їх із хлібом і сіллю, представили рідну школу.

Новини відділу освіти | Переглядів: 50 | Додав: berezdiv1 | Дата: 25.02.2017 | Коментарі (0)

Під таким гаслом 23 лютого 2017 р. на базі районного будинку культури відбувся звітний концерт творчих колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Славутського району, Берездівської та Ганнопільської ОТГ  в рамках обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності, організованого Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді. На святі були присутні очільники освіти Славутського  району, Берездівської і Ганнопільської сільських рад.

Традиційно огляд-конкурс розпочався з перегляду вистави робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. З роботами вихованців Берездівскької об’єднаної територіальної громади ознайомила усіх присутніх екскурсовод, Яна Пасечник. Креативністю виділялись роботи учасників виставки «Україно, я твоя краплина». Всього було представлено 100 робіт із 16 технік. Журі відзначило окремі роботи в таких техніках: вироби з солоного тіста і дерева, ковальство, сучасна лялька, композиція «Лісова казка», в’язання гачком, канзаші.

Новини відділу освіти | Переглядів: 49 | Додав: berezdiv1 | Дата: 24.02.2017 | Коментарі (0)

Затверджую

Начальник відділу освіти, молоді

та спорту, культури та туризму

Берездівської сільської ради

_________  В. М. Мосіюк

Графік

проведення відкритої першості Берездівської ДЮСШ з видів спорту:

№ п/п

Вид спорту

Дата

Місце проведення

1

Волейбол

26 лютого 2017 року

Берездівський НВК

2

Футбол

11 березня 2017 року

Берездівський НВК

3

Шахи

18 березня 2017 року

Берездівський НВК

4

Настільний теніс

25 березня 2017 року

Горицький НВК

в.о. директора Берездівської ДЮСШ  _______ С.В. Новіцький


БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

Н А К А З

21.02.2017                   Берездів                              №06/2017-н/од

Про підсумки огляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  «Дитячий барвограй» серед загальноосвітніх навчальних закладів Берездівської сільської ради

 

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради  від 10.01.2017 року № 01/2017- н/од «Про проведення огляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва серед загальноосвітніх навчальних закладів Берездівської сільської ради», з метою виявлення і підтримки талановитих дітей 15 лютого 2017 року був проведений огляд-конкурс дитячої художньої творчості «Дитячий барвограй».

На оглядовій сцені звітували 130 учнів із 11 загальноосвітніх навчальних закладів, які виступили з насиченою різножанровою програмою, де були представлені художні номери в номінаціях: «хореографічне мистецтво», «інструментальне мистецтво», «народно – обрядова творчість»,  «вокальна майстерність», «майстер вокалу», «мистецтво слова», «живописна майстерність», «юний майстер», «майстер гумору».

Аналіз виступів учасників огляду – конкурсу засвідчив, що навчальними закладами громади проведена достатня організаторська робота щодо створення умов для розвитку художньої творчості школярів, їх талантів та обдарувань, відродженню та збереженню скарбів української народної культури. Журі огляду відзначили достатній рівень підготовленості художніх колективів Берездівського НВК (Максимчук О.Г.), Малоправутинського НВК (Чуб З.Є.), Мирутинського НВК (директор Гнатенко С.Л.), Хвощівського НВК (Сукач Н.В.), Великоправутинського НВК (Каленюк З.А.), Горицького НВК (директор Романчук В.Р.), оскільки були представлені всі напрямки художньої творчості, якісний та кількісний склад дитячого репертуару номерів був різноплановий, цікавий та відповідав віковим особливостям дітей.

У номінації «вокальна майстерність» майстерне володіння навичками вокального мистецтва продемонстрували дует «Рапсодія» Берездівського НВК, колектив «Візерунок» Малоправутинського НВК (керівник Архипенко О.Д.). Переможцем в номінації став дует «Рапсодія».

На достатньому рівні культура виконавської майстерності солістів-вокалістів: Берездівського НВК –  Опанасюк Аліна з піснею  «Ми за мир» (керівник Хомич Р.М.); Великоправутинського НВК – Палійчук Альона з піснею «Як у нас на Україні» (керівник Волосик О.М.); Ставичанського НВК –  Мельничук Марічка з піснею «Мамо моя» (керівник Мельничук Л.С.). Переможцем у номінації «майстер вокалу» стала Белінська Наталія учениця Горицького НВК з піснею «Весела госпадарочка» (Панасюк Л.М.).

В номінації «Гумор» переможцем визнано Стаканчука Іллю, учня Малокоправутинського НВК (керівник  Гаєвський В.Л.). Журі відзначило у виступі: рівень репертуару, відповідність його творчим та віковим можливостям, реалізацію художнього задуму, культуру виконавської майстерності під час читання гуморески «Як мій кум був моржем».

Переможцями у номінації «інструментальне мистецтво» стали: Опанасюк Віталій, учень Берездівського НВК та Лучанський Серафим, учень Великоправутинського НВК (керівник Архипенко О.Д.), які зачарували  глядачів та членів журі грою на саксафоні та сопілці.

У номінації «хореографічне мистецтво» оригінальністю постановки номерів, акторською майстерністю,  загальним артистичним враженням відзначилися виступи танцювальних колективів: танцювальний колектив  «Барви України» Мирутинського НВК (керівник Друзькіна О.В.); «Ромашка»,  хореографічний   колектив Сьомаківського НВК (керівник Ющук Л.Л.); колектив «Живчики», Хвощівського НВК (керівник Ковальчук А.Ю.); колектив «Перлинка» Мухарівського НВК; учнів Піддубецького НВК, танець «Потанцюймо».

У номінації «мистецтво слова» майстерність художнього читання продемонстрували: Палійчук Альона, учениця Великоправутинського НВК (Волосик О.М.); Маліновська Валерія, учениця Мирутинського НВК (керівник Друзькіна О.В.). Переможцем в даній номінації визнано Яну Пасечник, ученицю Берездівського НВК (керівник Рибіцька Е.І.)

Своєрідність репертуару, автентичність відродження та впровадження традицій та обрядів в черговий раз представив дитячий фольклорний гурт «Живчики» Хвощівського НВК (керівник Ковальчук А.Ю.), який став переможцем у  номінації «народно – обрядова творчість».

Під час звітного концерту було проведено виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Нажаль виставка не відзначалась масовістю учасників, тематичним та жанровим розмаїттям учнівських виробів, що свідчить про неналежний контроль адміністрації закладів щодо залучення учнівської молоді до художньої творчості.

На виставці були представлені роботи 7 закладів освіти (Берездівський, Мирутинський, Малоправутинський, Великоправутинський, Ставичанський, Манятинський, Хвощівський НВК).

Слід відзначити достатній художній рівень, відповідність народним традиціям, місцевому колориту та композиційної досконалості виконання робіт учнів та гуртківців навчальних закладів вироби:

вишивка бісером - Берлізова Маргарита, учениця Манятинського НВК,

живопис – Гаєвська Ангеліна, учениця Берездівського НВК,

канзаши – Гармель Тетяна, учениця Мирутинського НВК,

природний матеріал – учасники гуртка «Світ у прекрасне» Ставичанського НВК,

сучасна лялька – робота гуртківців «Ляльковий світ» Хвощівського НВК.

Однак, поряд з позитивним у проведенні огляду дитячої художньої творчості є певні недоліки:

Накази, листи, методичні рекомендації | Переглядів: 47 | Додав: berezdiv1 | Дата: 21.02.2017 | Коментарі (0)

Стали відомі підсумки обласної учнівської олімпіади з інформаційних технологій, що відбулась 11 та 18 лютого 2017 р. Учасниками ІІІ етапу у від Славутського району стали учні Берездівського НВК Олександр Возлюк (11 клас), Василь Середюк, Євген Кучерук (10 клас) (вчитель Власюк С. О.). З результатами і завданнями ІІІ етапу можна ознайомитись на веб-сайті Хмельницькі олімпіади.


Берездівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади директора Берездівського Будинку культури.

Кваліфікаційні вимоги: спеціальна освіта за напрямком «Культура», досвід роботи у сфері культури не менше 1 року, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних;

- копія документа, що посвідчує особу;

- копії документів про освіту;

- автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи,  контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку;

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру, умов оплати праці надається за телефоном:  5-41-11; 0686712049.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу. за адресою: вул. Островського 50, с. Берездів, Славутського району, Хмельницької області, 30053.

 

Інше | Переглядів: 49 | Додав: berezdiv1 | Дата: 20.02.2017 | Коментарі (0)

Сьогодні, як ніколи, ми розуміємо слово «патріотизм» не з точки лексикології, а – серцем. Відчуваємо щомиті в усіх його проявах національної свідомості, без якого не буде ні культури, ні традицій, ні дбайливого ставлення до рідної мови. Від нас сьогодні залежить яким буде наше майбутнє, яке покоління ми виховаємо.

 17 лютого 2017 року на базі  Сьомаківського НВК  пройшов семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Концепція національно – патріотичного виховання в системі виховної роботи Сьомаківського НВК», метою якого було патріотичне виховання підростаючого покоління, визнання духовної єдності населення усіх регіонів України, формування національної свідомості та любові до рідної землі, держави, родини, народу. Аби ознайомитись з досвідом в даному напрацюванні місцевих педагогів, до навчального закладу завітали начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради Володимир Миколайович Мосіюк та методист відділу Сергій Вікторович Опанасюк, освітяни з шкіл об’єднаної територіальної громади. Відкриті уроки провели вчителі навчального закладу: Тетяна Вікторівна Мельничук - урок математики у 2 класі, Тетяна Павлівна Джуренко – урок української мови у 4 класі, Галина Анатоліївна Матвійчук – урок української літератури у 6 класі, Тетяна Володимирівна Сидорчук - урок правознавства у 9 класі.

А далі був майстер–клас заступника директора з навчально–виховної роботи Руслани Іванівни Іщук, яка наголосила на тому, що національне виховання в школі - це набуття учнями соціального досвіду, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків, успадкування духовних надбань українського народу. Таке виховання включає в себе розвиток любові до Батьківщини, патріотичної самосвідомості й гідності, інтерес до міжнародного спілкування, прагнення праці на благо країни та її народу. Також Руслана Іванівна презентувала свій досвід роботи з національно-патріотичного виховання. В ході презентації були представлені заходи, які проводилися  в НВК.

Новини відділу освіти | Переглядів: 59 | Додав: berezdiv1 | Дата: 20.02.2017 | Коментарі (0)

18 лютого 2017 р. відбулась обласна учнівська олімпіада з економіки.  Учасницею ІІІ етапу у складі об'єднаної команди Славутського району стала учениця 11 класу Мирутинського НВК Валерія Маліновська (вчитель Друзькіна О. В.). З результатами і завданнями ІІІ етапу можна ознайомитись на веб-сайті Хмельницькі олімпіади. 


БЕРЕЗДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

Н А К А З

20.02.2017                                                                            №05/2017 – н/од

Про підготовку та проведення моніторингу якості знань учнів у 4, 9, 11 класах навчальних

закладів Берездівської сільської ради в 2016-2017 навчальному році

Відповідно до Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року, Проекту Концепції «Національної системи моніторингу якості освіти», керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від  27.07.2016 р. № 889 «Деякі питання проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», на виконання пп.5.1, 5.2 рішення колегії Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від 17.01.2017 р. (протокол №1) «Про результати зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів у 2016 році», наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації №40-од від 31.01.2017 р. «Про моніторинг щодо визначення рівня навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів», з метою вивчення якості підготовки учнів 4, 9, 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, своєчасного та оперативного надання методичної допомоги педагогам із питань підготовки учнів до ДПА та ЗНО,

Н А К А З У Ю :

1. Провести моніторинг якості знань учнів 4, 9, 11 класів усіх навчальних закладів Берездівської сільської ради з української мови, математики, історії України у встановлені терміни згідно з графіком (додаток 1).

2. Директорам НВК:

2.1. Забезпечити підготовку та проведення моніторингу якості знань учнів 4, 9, 11 класів з української мови, математики, історії України.

2.2. Подати у відділ відомості досягнень з оцінками учнів 4, 9, 11 класів з навчальних предметів, з яких проводитиметься моніторинг, за І семестр 2016-2017 н.р. до 10 березня 2017 р.

3. Методистам відділу:

3.1. Забезпечити якість і прозорість проведення моніторингу.

3.2. Вчасно подати звіти про проведення моніторингу.

4. Відповідальність за виконання даного наказу покласти на директорів шкіл та методистів відділу.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник відділу                                                      В.М. Мосіюк

 

Накази, листи, методичні рекомендації | Переглядів: 43 | Додав: berezdiv1 | Дата: 20.02.2017 | Коментарі (0)

Стали відомі підсумки обласної учнівської олімпіади з астрономії, що відбулась 10 лютого 2017 р. Учасником ІІІ етапу у складі об'єднаної команди Славутського району став учень 11 класу Берездівського НВК Олександр Возлюк (вчитель Прокопченко В. Е.). З результатами і завданнями ІІІ етапу можна ознайомитись на веб-сайті Хмельницькі олімпіади.Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright Birchen Miracle © 2006-2016
    Безкоштовний хостинг uCoz